Lady Gaga: Bez šminke i perike
Poslije svih izdanja u kojima smo je vidjeli, sa scenskom šminkom, raznim perikama, i neobičnim odjevnim predmetima, ponekad je teško sjetiti se kako Lady Gaga zaista izgleda.
Na ovoj slici koju je postavila na društvenoj mreži Instagram možemo je vidjeti bez šminke i bez perike, i gotovo da je neprepoznatljiva. Ona je pozdravila fanove: “Čudovišno jutro. Bez šminke. Bez perike. Samo ja. Osjećam zahvalnost za moje najjače fanove.#monster4life”.
Jennifer Lopez: Želim glumiti superheroja!
U novom filmu The Boy Next Door Jennifer Lopez glumi nastavnicu iz srednje škole koju progoni mnogo mlađi momak (Ryan Guzman), sa kojim doživi kratkotrajnu avanturu. U toku intervjua na promociji posljednjeg filma postavljeno joj je pitanje da li bi voljela da glumi superheroja,n na šta je ona odgovorila: “To bi bilo sjajno. Ne znam zašto to još nikome nije palo na pamet.” Možda Jennifer već ima neku ulogu na umu.
Lopovi opljačkali Miley po treći put!
Miley Cyrus iz nekog razloga je nevjerovatno popularna među lopovima koji su joj i po treći put upali na imanje za prethodnih godinu dana! Kako prenosi TMZ, lopov je upao u njenu kuću tokom decembra 2014. godine i tom prilikom uspio da ukrade značajan broj stvari koji pripadaju pevačici i njenom bratu. Kako navode izvori iz policije, Miley je tom prilikom ukradena i kartica iz banke. Juna prošle godine lopovi su Miley ukrali automobil i nakit a novembra 2013. godine uzeli su nakit.
Demi Lovato želi zaruke!
Demi se potrudila da vodi zdraviji i spokojniji život u 2015. godini, poradila je i na emotivnom i na fizičkom polju. Prema izvoru magazina OK! Demi je pričala da želi da je dečko zaprosi i da njihova veza pređe na sljedeći nivo. Izvor je izjavio sljedeće:
– Niko se ne bi jako iznenadio ako bi oni objavili da su vjereni, jer je ona već nekoliko puta izjavila da joj je želja da se to desi u 2015.”.
Demi se malo više otvorila po pitanju njene veze sa Wilmerom, što signalizira da tu vezu smatra veoma ozbiljnom, a njih dvoje su u vezi od 2010.godine.
Cara Delevingne u provokativnom izdanju
Cara Delevingne je ponovo pridobila pažnju javnosti izazovnim slikama koje su se pojavile na društvenoj mreži Instagram. Supermodel se vratila svojim počecima pa je pozirala i preuzela ulogu zaštitnog lica za DKNY Intimates collection za proleće 2015. Ona i dizajnira za ovu modnu kuću. Kolekcija djeluje udobno, boje koje preovladavaju su neutralne, a korišteni su prirodni materijali, što ovu kolekciju čini pogodnom u skoro svim situacijama.
Iggy Azalea: Mrze me jer sam žensko!
“Ljudi govore da ja nisam prava reperka ali meni je svejedno da li je ovo pop ili rep. Svi muziku doživljavamo drugačije – priča ona za časopis Vanity Fair.
Ona također smatra rasističkim što joj neki govore da ne treba da repuje jer je svijetle puti.
– Rolling Stonesi, Elvis i Eminem su već ulazili u svijet crne muzike. Za mene to nikad nije bilo čudno.” Ona ističe i kako je samo ona na meti napada a ne recimo i Macklemore. “Mislim da sam 100.000 posto sigurna da mi to rade samo zašto imam vaginu – zaključuje Iggy, kao i uvijek bez dlake na jeziku!



