Kada je Kemo Hasić krenuo na snimanje novogodšnjeg programa Hayat TV, nije ni slutio šta će ga zadesiti. Sve je krenulo kao po “loju”, snimio je jedan dio programa, no kada je želio napraviti malo štimunga, stao je iza bubnjara i odjednom se “izgubio iz kadra”. Čuo se samo tresak, kamere su prekinule snimanje, a Kemine kolege su u čudu gledale šta se to desilo s njim.
Kako nam je pojasnio sam Kemo, bina je bila crna kao i zavjese, tako da on nije vidio gdje je kraj. Pao je sa gotovo dva metra i dobro prošao. U trenu se onesvijestio, te su ga momci iz obezbjeđenja odmah prevezli u bolnicu gdje mu je konstatovali lom ruke na dva mjesta. Odmah mu je stavljen gips koji će morati nositi bar mjesec dana.
– E zamislite kako sam pao da se niko nije nasmijao. Kada sam došao sebi vidio sam da mi se desna ruka okrenula u zglobu. No, kažu mi da sam negdje dobru sadaku podijelio pa sam prošao samo s lomom ruke. Ta sadaka mi je spasila život. Sada sam dobro, ali bogami me ruka boli. Šta ću, valjda tako mora – malo se Kemo našalio na svoj račun.
Što je najbtinije, kaže nam on, nije morao otkazati nastupe tako da sve ono što je planirao to će i odraditi.
– Bitno je da me grlo služi! Pa sada neka neko kaže da posao pjevača nije opasan – kroz smijeh reče Hasić.
Kako se taj pad desio u prošli četvrtak, bez problema je uspio odraditi nastup u sarajevskom klubu “Element”. Karte su unaprijed bile rasprodane tako da Kemo nije ni pomislio da malo miruje nego je svojoj publici priredio nezaboravan nastup.






