Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

Teferič u Frankfurtu: Rizo Hamidović i Saki Ćosović dobili najviše bakšiša

U Frankfurt-Maintal održan je, slobodno se može reći, posljednji teferič na otvorenom u ovoj godini. Organizatoru i domaćinu Sulji Kalauzoviću vrijeme je išlo na ruku, pa je tako nekoliko stotina posjetilaca osim u dobroj pjesmi uživalo i u lijepom i sunčanom danu. Za dobru muziku i zabavu pobrinuli su se Zlata Avdić, Rizo Hamidović, Saki Ćosović, Samir Rizvanović, Kemo Mali, Suki Ćosović, Mujo Isanović, Rijanda, Šeki Bihorac, Ruvejd Osmić…

Pjevača je bilo i previše, ali svi oni su došli na red i odlično odradili svoj dio posla. Međutim, na kraju kada se sve sabere i oduzme najbolje od njih je prošao popularni Tajo koji je osim dogovorenog dobijenog honorara za samo tri otpjevane pjesme za jedno veselo društvo, a po njihovoj želji kaširao dodatnih 1.000 eura.

Međutim, i Zlata Avdić nije prošla loše. Njoj je uvijek nasmijani i najraspoloženiji od svih Mujo Isanović poklonio sat, a ona njemu za uzvrat “utisnula” poljubac na glavu. Njih dvoje su kasnije duetskim pjesmama oduševili mnogobrojne posjetioce i napravili odličnu atmosferu. 

Ništa manje za njima nisu zaostajali ni Kemo Mali, inače otac popularne Olje Bajrami, pa Šeki Bihorac, koji nam je rekao kako nije spavao tri dana i noći jer je išao sa nastupa na nastup. Šeki je inače u jednom momentu želio da zaviri i u tašnu Muje Isanovića ne bi li pronašao i neki poklon za sebe. A, kada smo već kod poklona – Rizo Hamidović je dobio od njegovog vjernog fana Safeta Bronje originalne Prada sunčane naočale.

Zlata Avdić je na ovom teferiču upoznala i njenog najmlađeg fana, a to je četvorogodišnja Alina koja je zajedno sa Zlatom otpjevala njen hit “Bit ću jaka”, a što je mnogobrojne posjetioce itelako oduševilo.

Saki Ćosović i ovaj put bio je u svom elementu, pa je tako nizajući hit za hitom još jednom pokazao i dokazao da je neprikosnoven na estradi u dijaspori. A, da je cijenjen i tražen pokazali su to svojom gestom i posjetioci koji su mu davali bakšiš, a on je taj novac opet  dao muzičarima.

Prateći band sačinjavali su Merim, Arci i  legendarni vrhunski harmonikaš Elvedin Muhic, poznatiji kao Elo. Samir Rizvanovic svojim, a i hitovima njegovih kolega napravio je odličnu atmosferu tako da je u jednom momentu morao “pobjeći” od obožavatelja koji su bili željni njegove pjesme.

Među mnogobrojnim posjetiocima bio je i Ervin Kandić sa sinovima Edinom i Hajrom, pa Aldina, Fadila i Umka, Elvis, Amar i Sven i mnogi drugi. Posebno zanimljiv nastup imali su članovi folklorne sekcije KUD Sevdah. Teferiču je prisustvovao poznati harmonikaš Anto Filipović koji je došao u pratnji supruge i starijeg sina. Anto se ovaj put nije uhvatio harmonike, ali je zato na oduševljenje mnogobrojnih posjetioca otpjevao jednu sevdalinku.

Dio prihoda sa ovog teferiča otišao je u humanitarne svrhe, a i sama publika od sebe dala je više od 600 eura.

 

 

 

 

Prethodni članak

Indy proganja bivši dečko

Sljedeći članak

Haris Sefer se kao šeik vozikao po Mostaru

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Cijena od koje se vrti u glavi: Zlatan Ibrahimović za 5 noći u ovoj vili izdvojio čak 70.000 evra (FOTO)

Konačno je sretna u ljubavi, ali ovo nitko nije očekivao: odluka o novoj vezi iznenadila je čak i njezine najbliže!

Teodora uživa u Istri, u bikiniju pokazala isklesano tijelo pa sjela za kormilo

Podmetnut požar na lokaciji koncerta Dine Merlina u Kraljevu: “Ubačen je zapaljivi materijal!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo