Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

Pobjednici prvog Pink Music Festivala su Viki Miljković, Marina Visković i Milan Stanković!

Šesnaest takmičara od ukupno 26 plasiralo se u finale prvog Pink Music Festivala, koji su u utorak navečer u direktnom prijenosu izveli svoje numere. Publika iz svih bivših država glasala za svoje favorite. Kroz program su nas ponovo vodili Ognjen Amidžić, Nina Radulović Lečić i Vlado Stanojević, a atmosfera u bekstejdžu je bila skoro pa evrovizijska.

Finalna večer završena je proglašenjem pobjednika, ali dodjeljene su i brojne nagrade. Tako su nagrade„Zlatni disk“ za izuzetnu saradnju sa televizijom „Pink“ otišla u ruke momcima iz benda „Miligram“ i Jeleni Rozgi. „Zlatni disk“ za 30 godina karijere dobila je Dragana Mirković.
Nagrade „Zlatni gramofon“ za najveće zvjezde ex-Yu estrade otišle su u ruke Željka Samardžića, Željka Joksimovića, Ace Lukasa i Ceca Ražnatović, koji su te večeri nastupili i u revijalnom dijelu programa.

Prema glasovima stručnog žirija, koji je bio sastavljen od novinara i estradnih menadžera, nagrada je otišla u ruke Viki Miljković i pjesmi „Flaster na usta“. Nagrade sponzora dobili su Dženan Lončarević „Ovo je moj grad“, Adil „Prosjak i kralj“ i „Lexington bend“ sa pjesmom „Godinama“.

Nagrada „YouTube“ otišla je Milanu Stankoviću i pjesmi „Luda ženo“, koji je imao oko milion pregleda. Učesnici prvog Pink Music Festivala su također glasali i prema njima nagrada je otišla u ruke Marine Visković „Paralizuj me“. Publika je najviše glasova dala Milanu Stankoviću i njegovoj pjesmi „Luda ženo“.

Prethodni članak

Nataša Bekvalac napravila vrući dernek u "Coloseum-u"

Sljedeći članak

Zekiju u Jajcu „opsjedali“ muškraci, u Zenici je ljubile žene

Povezani članci

Seka Aleksić pokazala utegnuto tijelo: “Smršavila sam od muke…”

Jelena Karleuša stihijski najavljuje koncert u Sarajevu ovog ljeta: Evo i gdje!

WOW Dejan Dragojević ponovo na Pinku, Željko Mitrović mu sve oprostio, zakopali ratne sjekire

Lepa Lukić se oglasila nakon što je završila u Hitnoj: “Ubila sam se…”

NAJNOVIJE

Seka Aleksić pokazala utegnuto tijelo: “Smršavila sam od muke…”

Nabildao se bivši muž Goge Sekulić: Objavio golišavu fotku, a sve puca od mišića…

Život obavijen velom tajne: Znate li tko je otac sina Seke Sablić i zašto glumica o njemu nikada ne govori?

Duško Tošić javno blati Karleušu: “Kako joj ne dosadi više…”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo