Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

HARIS DŽANANOVIĆ: Profesor Bomoštar je veliko osvježenje!

Smatram da je u određenim trenucima moglo biti malo bolje, ali kada sve oduzmem i saberem prezadovoljan sam i smatram da mogu daleko dogurati kako u takmičenju tako i u pjevačkoj karijeri

Haris Džananović jedan od od takmičara najgledanijeg bh. muzičkog takmičenja „Zvijezda možeš biti Ti“. Do sada je pokazao zavidno pjevanje i sasvim sigurno, skrenuo pažnju na sebe.

Harizmatičan i šarmantan

Osim glasa, kojim svakako dominira, Haris je harizmatičan i šarmantan mladi momak, koji je pun elana i energije za uspješnom karijerom. Takmičenje mu je dodatno iskustvo i jedna velika životna stepenica, kako kaže, može pokazati sve ono što najbolje zna.

– Ovo sve je jedno dodatno iskustvo za mene, jedna životna stepenica u mojoj daljoj pjevačkoj karijeri. „ZMBT“ je jedno odlično takmičenje u kojem mogu pokazati ono najbolje što znam, također pomže mi da steknem iskustvo pjevanja pred kamerama i pobijedim tu početnu tremu i naravno velika je čast pjevati pred tako velikim imenima. Sve u svemu, zadovoljan sam dosadašnjim nastupima. Smatram da je u određenim trenucima moglo biti malo bolje, ali kada sve oduzmem i saberem prezadovoljan sam i smatram da mogu daleko dogurati kako u ovom takmičenju tako i općenito pjevačkoj karijeri.

Što se tiče žirija, za njih ima samo riječi hvale. Svi ga podržavaju i daju mu najbolje moguće savjete, koje će mu svakako mnogo doprinijeti do kraja šoua.

– Ognjen Bomoštar je prije svega jedan veliki stručnjak i jako inteligentan čovjek. Dosta je realan u ocjenjivanju i jako precizno daje svoje komentare na osnovu našeg nastupa. Kako god, mislim da će se svi složiti da je profesor Ognjen jedno veliko osvježenje u takmičenju.

Opravdati očekivanja

Kao i do sada, nastavit će se truditi i raditi koliko god može, jer sigurni smo da jedino tako može postići nešto u životu.  Nada se, kako kaže, da će opravdati očekivanja svih onih koji ga prate i vjeruju u njega.

– Znam da ću nastojati da do kraja takmičenja dam sve od sebe i pokažem koliko mogu. Također, nadam se da ću opravdati očekivanja svih koji me prate i vjeruju u mene, a naravno nastojim da se svidim publici širom naše domovine, a i šire. Mnoge okolnosti su u igri i zaista ne sumnjam da ćemo svi dati svoj maximum. Baš kao što je i gospodin Enes Begović rekao jednom prilikom nikada nije bilo toliko dobrih pjevača u „ZMBT“  kao ove godine i zaista se slažem sa njim.

 

Dobri i loši komentari

Priča, kako zaista ulaže mnogo u ovo takmičenje i da se iskreno dana da će se trud isplatiti ulaskom u finale.

– Svi volimo čuti dobre komentare naravno, ali ponekad su tu i oni manje dobri kako ih ja volim nazvati. Kako god, komentari su mi bitni pogotovo od žirija. Nastojim da prihvatim i pozitivne svakako, a i negativne komentare. Smatram da, kada ne bi bilo onih loših komentara ponekad, onda čovjek ne bi nastojao da ispravi greške i ne bi se trudio da dokaže suprotno.

 

 

Tagovi: Haris Džananović
Prethodni članak

TAKMIČAR VALENTINO ZVIJEZDA IZVRIJEĐAO ŽIRI: Izvjesni Zajko Saletović prijeti Gljivi!

Sljedeći članak

MELINA DŽINOVIĆ: Pored sebe imam pametnog čovjeka koji me podržava

Povezani članci

Otvoreno obraćanje brata poginule reality zvijezde Benjamina Spahovića izazvalo buru: “Ne znam ni tko je dotični što je skrivio nesreću!”

Terezu Kesoviju slomile loše vijesti: “Tako će biti dok živimo…”

Šemsa postala dupla pranana: Njena unuka rodila blizance, poznat je i spol beba!

Mirko Perković Poky singlom “Dida” najavljuje novi album

NAJNOVIJE

Pogledajte što Anid Čusić pjeva svojoj tek rođenoj kćerki: “Kako vi smirujete bebu?” (VIDEO)

Otvoreno obraćanje brata poginule reality zvijezde Benjamina Spahovića izazvalo buru: “Ne znam ni tko je dotični što je skrivio nesreću!”

Pjevačica Goca Stojićević se razvela nakon 39 godina braka: Evo kako su podijelili imovinu!

Terezu Kesoviju slomile loše vijesti: “Tako će biti dok živimo…”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo