Mitar Mirić radi punom parom, ali bez obzira na posao i nastupe, uspije da povremeno “baci oko” na “Farmu” i dešavanja na istoj. Ne bi ulazio kao takmičar, kaže Mitar, ali s vremena na vrijeme poželi da se nađe tamo makar na 24 sata.
– Ma, ima tamo svađe i dešavanja, ali im treba neko ko bi im tamo napravio dar-mar, kao što sam to ja učinio na “Dvoru”. Treba im generalno “razgibavanje” – rekao nam je Mitar prilikom nedavnog susreta.



