Polako, ali sigurno, ljubavni parovi na „Farmi“ počinju nervirati ostale ukućane. Stalno su povučeni i ni sa kim ne komuniciraju, pogotovo Stanija i Filip. Zbog toga su neki, predvođeni Memom, došli na ideju da bi bilo najbolje kada bi neko stavio Staniju i Filipa da budu sluge.
– – Zamisli rastaviš zaljubljene, kakav bi to šou bio! – rekao je Memo Sha koji se nadovezao da ih on nikad ne bi stavio za sluge, ali se složio da bi to bilo odlično za šou.
– – Stanija se više ne primjećuje, Filip joj je stavio flaster preko usta. Ona bi se svađala, ali on joj ne da – dodao je Memo.
I kao da su ih urekli, iste večeri došlo je do svađe između njih dvoje. Razlog je bio taj što je Aki sjedio kod Stanije na krevetu gdje su pričali. U tom trenutku je naišao Filip i rekao Akiju “Bježi ti mali!”, a Aki ga je začuđeno pogledao.
Filip se tu nije zaustavio, već je Staniji rekao da joj je potrebna Akijeva pažnja i da je to – to. Stanija je kasnije ležala na krevetu vidno tužna i uznemirena, a nakon toga je otišla da se prošeta imanjem. Filip je sjedio sa Ćemom i pričao sa ostalim farmerima.
Dok su se njih dvoje svađali, pa mirili, Saška Karan je nagovarala Jovanu da ona i Danijel zauzmu Stanijino i Filipovo mjesto na sinoćnjoj žurki i tako umjesto njih budu u centru pažnje.





