Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

OLIVERA KATARINA: Ne bih mogla da mrzim muškarca kog sam nekad voljela

Legendarna glumica Olivera Katarina, kaže da je zaljubljena u nevine filmske ljubavne priče te da je “još uvijek na ‘Prohujalo s vihorom”. Kaže i da je često igrala u ljubavnim filmovima jer joj je, navodi, “život uvijek bio gorak”

–Prigovarali su mi šta će mi srceparajuće priče, odgovarala sam da su mi potrebne zato što mi je život dovoljno gorak i da zato hoću da uživam u sladunjavom filmu. U stvari, veoma sam romantična. Bila i ostala, a to dokazuje i moj život, jer sam imala samo duge ljubavi. I nije ih bilo mnogo, tek nekoliko. Sve su bile prave, duboke i divne. Sa svim svojim muškarcima ostajala sam u lijepim odnosima cijelog života. Prijateljskim, sa puno poštovanja. Nikad nije bilo neprijatnosti, loših stvari, da se ne podnosimo. Ne. Mi smo se rastajali prijateljski, dogovorom, ljudski. Nikad nisam mogla da mrzim čovjeka koga sam jednom voljela, rekla je Olivera.

–Život je sam po sebi toliko težak i komplikovan da smo svi željni odmora i lijepih stvari. Stvarno, agresiju ne želim da vidim nigdje, ni u stvarnosti, ni na ekranu. Volim ljubavne, romantične priče, nevine i naivne, ja sam još na filmu “Prohujalo sa vihorom”. Kad su takve emocije tako rijetke u životu, bar da sanjamo da su nekad postojale, da je bilo dana kad su ljudi jedni drugima bili braća, a ne vukovi. Sad su i gori od vukova. Prave hijene, ističe umjetnica.

Tagovi: Olivera Katarina
Prethodni članak

BUBI U AMERICI: Zaboravio da se vrati kući

Sljedeći članak

KAO MARILYN MONROE: Nikolina Kovač zablistala u crvenoj toaleti

Povezani članci

Zgodni Boris razjasnio glasine o Dari Bubamari pa otkrio: “Nisam zauzet!”

Dara Bubamara progovorila o mlađem dečku: “Ima malo više od 26 godina, krenulo me u životu”

BH pjevaču otac spasio život: “Ponovno sam rođen…”

Hanka Paldum posjetila Asima Brkana u bolnici: Pružila mu podršku u najtežim trenucima…

NAJNOVIJE

Saše ni na vidiku: Nikolina Kovač uhvaćena kako sama šeta sina Simeona

Screenshot

Bojana Lazić se javila iz Grčke: Voditeljica TV Pinka oduševila pratitelje fotkama u bikiniju

Emir Brunčević napravio kaos na mrežama kada je pokazao vozni park od 1.200.000 eura (VIDEO)

Jovana Pajić sve priznala o odnosu s Marijom Šerifović: “Ako aludirate na odnos sa njom…”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo