Pjevačica Dara Bubamara ljeto provodi radno, a poneke trenutke, kada je na primorju, koristi da se okupa i osunča.
Društvo joj pravi i njen novi, znatno mlađi dečko, od kojeg ne odvaja otkako su stupili u vezu.

Darine objave iz Crne Gore privukle su veliku pažnju na društvenim mrežama, a sada je iznenadila sve kada je otkrila da je otkazala sva gostovanja u jednom poznatom lokalu u Budvi.
-Saopćenje: Dragi moji, zbog neprofesionalnosti menadžmenta kluba otkazujem sve njihove slijedeće nastupe u Crnoj Gori – poručila je Dara Bubamara i potom objavila spisak svih planiranih nastupa za naredno razdoblje, gdje možemo vidjeti da nema pomenutog kluba.
Što se točno dogodilo, Dara Bubamara nije detaljnije otkrivala.

Kako je otkrio izvor iz Crne Gore blizak menadžmentu kluba u kojemu je Dara trebala nastupati naredna 4 vikenda, oni su se naljutili jer je zakazala dnevni nastup na plaži u Bečićima, što je blizu njihovog kluba, baš na dan kad je bilo dogovoreno da se u večernjim satima pojavi kod njih.
S.M/Kurir





