Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Naslovnica

Adi Šoše o svojoj romantičnoj strani: ”Imam neke momente kad sam slatkica”

Jedan od najpopularnijih mladih pjevača u regiji Adi Šoše daleko je odmakao od anksioznog dugokosog mladića iz Mostara. Danas je to iza njega, ali i dalje taj prvi nastup nije ugodno sjećanje.

-Ja sam se sledio, nisam smio doslovno ni pogledati u njih. Samo sam ovako podignuo pogled prema plafonu i gledao cijelo vrijeme dok pjevam. Bila je pjesma Davida Bowieja ‘Let's Dance’, a djeca gledaju što je ovom čovjeku, ovaj frajer je skroz lud. To je bio osjećaj kao da mi je netko mokru deku bacio preko leđa i kao – ajde, živi s tim.

Miljenik ženske publike otkrio nam je kako se iza njegova posljednjeg hita, dueta sa Senidom, koju je upoznao u zračnoj luci u Njemačkoj, krije zanimljiva priča.

-Mi kad smo njoj poslali tu pjesmu, kraljica mjesec dana nije vidjela poruku. Bila je usred turneje i ništa, mi smo promijenili cijelu strategiju i rekli: ajmo raditi solo pjesmu. Ja snimim solo pjesmu, mi bukiramo spot, mislim da je snimanje spota bilo u četvrtak, kad kraljica odgovara u ponedjeljak. Javlja se: ‘Hello, hello, kako ste, dečki, pošaljite da čujem pjesmu.’ Mi joj pošaljemo, a ona odgovori za pet-šest minuta: ‘Oh my God, ovo je odlično, ajmo snimati.’”

Srca mnogobrojnih obožavateljica Adi je osvojio moćnim baladama, a na pitanje je li i privatno romantičan kao u pjesmama, odgovara:

-Možda sam malo u pjesmama romantičniji nego privatno. Imam svoje trenutke kad sam onako slatkica, ali generalno i tu ima prostora za napredak i radit ćemo na tome.

Iako ga mnogi još uvijek pamte i po dugačkoj valovitoj kosi s početka karijere, Adi bi, kaže, najradije zaboravio tu fazu svojeg imidža.

-Možda bih se ranije ošišao, jedino to, jer mi duga kosa baš i nije stajala kad vidim fotografije. To stoji samo Jasonu, Aquamanu, meni, Boga mi, tanko.’

Karizmatični pjevač za kraj se osvrnuo i na aktualno Svjetsko nogometno prvenstvo.

-Ja sam prije jako volio nogomet i kao dijete sam ga i trenirao. Bio sam onako pasionirani fan, ali s vremenom je ta ljubav malo ishlapjela. Volio bih se nekako natjerati, ali nije to kao što je bilo ranije. Ali definitivno su mi ove godine BiH i Hrvatska broj jedan.

S.M/Dnevnik.hr

Tagovi: Adi šoše
Prethodni članak

Saša Kapor se skinuo, izgleda kao mladić: “Troje maloljetne djece i vesele četrdesete!”

Povezani članci

Saša Kapor se skinuo, izgleda kao mladić: “Troje maloljetne djece i vesele četrdesete!”

Pjevačica sa suprugom zajedno ide i na wc: Priznali da to rade svako jutro…

Ovo je najslušanija pjesma u regiji ikada: Ide ka brojci od 200 milijuna pregleda, a nećete vjerovati tko pjeva!

Majka brani Priju: “Morala je napustiti srednju školu iako je željela da je završi”

NAJNOVIJE

Adi Šoše o svojoj romantičnoj strani: ”Imam neke momente kad sam slatkica”

Saša Kapor se skinuo, izgleda kao mladić: “Troje maloljetne djece i vesele četrdesete!”

Pjevačica sa suprugom zajedno ide i na wc: Priznali da to rade svako jutro…

Ovo je najslušanija pjesma u regiji ikada: Ide ka brojci od 200 milijuna pregleda, a nećete vjerovati tko pjeva!

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo