Nakon što je na društvenim mrežama postala viralna snimka sa velikog obiteljskog druženja Đoganijevih u Krčedinu, javnost je odmah primijetila da na ovom slavlju nedostaje Vesna Đogani. Gagi Đogani je otkrio kako je došlo do ovog okupljanja i što je pravi razlog Vesninog odsustva.

-To je bilo potpuno spontano okupljanje. To je u Krčedinu, jedna vikendica. Slađa me je pozvala i rekla mi je da dođem i da bi voljela da ja tu budem. Ja sam krenuo. Sani me je bio zvao, Ivan me je zvao, burazer Đole me je zvao… To se tako brzo i spontano sve dogodilo, ali smo se tako dobro proveli! Igrali smo i skakali od 4 popodne do 8 uvečer. Nismo se vidjeli odavno, dugo se nismo tako okupili. Tu je bio Đole, Silvija, Marinela, Natalija i Sani, Ivan i njegova žena, Slađana… Vesna nije bila tu, ali se javila preko video-poziva i vidjela je kakva je atmosfera, i bilo joj je žao što nije tu. Meni je žao također što ona nije bila, možda ju je nešto spriječilo. Žurka je zaista bila fenomenalna i ponovit ćemo je sigurno – ispričao nam je Gagi.
Ipak, pažnju medija nedavno je privukla i izjava Slađe Delibašić, koja je javno istaknula da se Vesni zapravo “ostvario životni san onda kada je započela brak sa Đoletom i kada je postala dio grupe Đogani“. Gagija su novinari pitali tinja li između dvije pjevačice i dalje netrpeljivost.

-Ja ne bih ulazio u to, to su neke stvari koje nemaju dodira sa mnom. Ja respektiram Vesnu, a i dobar sam sa Slađom, tako da je sa moje strane poštovanje i ka jednoj i ka drugoj – diplomatski je zaključio Gagi Đogani.
S.M/Alo




