Vladimir Tomović bez dlake na jeziku govorio je nedavno o Lepom Mići koji je svih devet sezona jedan od aktualnih sudionika. Svrstao ga je među najgore u svim sezonama.
-Razmišljam od svih njih loših koga izdvojiti kao najgoreg. Izuzeo bih Miljanu Kulić koja je radila mnogo gadnih stvari, ali njoj ne mogu uzeti za zlo jer je bolesna. Što je sve ljudima izgovarala… Naveo bih je da nema psihičkih problema. Navest ću Lepog Miću – započeo je tada Tomović.

-Teško da nešto gadnije i bez kičme može hodati zemaljskom kuglom, a ne realityjem. Tebi i meni je sve oprošteno. Bila si djevojčica sa 20 i kusur godina, pogriješiš, pa što ćemo sad? Ali čovjek od 70 godina da gleda kako uđe, da udara nisko, da tamo brišu pod sa njim, ne priliči svim ljudima različitih starosnih doba isto. Pokaži malo stava, hrabrosti. Užasne stvari je radio u tom programu, takvi tipovi kao on… Sve ih stavljam u isti koš, možeš ga kupiti za jedan euro. Čuo sam da je i takav napolju, da živi kao pacov – govorio je Tomović u “Bunkeru”.
S.M




