Kći Vesne Zmijanac i pjevačica, Nikolija Jovanović, otpratila je svog supruga Relju Popovića s Instagrama nakon priča o njegovoj prevari, zbog čega je nastao potpuni kaos na društvenim mrežama.
Ljudiii Nikolija je stvarno otpratila Relju sa insta… #caosvima #emilijamilojević pic.twitter.com/2GUbh18V14
— Roksanda (@roki78906) January 15, 2026
Naime, Nikolija Jovanović i Relja Popović su zajedno od 2014. godine i dobili su dvije kćeri, Reu i Hanu.
Ipak, sada je njihove fanove iznenadila činjenica da je Nikolija s Instagrama otpratila Relju.
-Ljudi, Nikolija je stvarno otpratila Relju s Instagrama – glasio je jedan komentar na mreži X.
Inače, Vesna Zmijanac je nedavno prokomentirala priče da je Relja prevario njenu kćer Nikoliju s pobjednicom ‘Zadruge’ – Anitom Stanojlović.

-Relja varao Nikoliju? Ma, nema od toga ništa. On voli ženu i djecu više od svega. Takve izlete nikad ne bi napravio, sve da je Cindy Crawford!To nema veze s istinom, dokaza nema – rekla je Vesna Zmijanac i dodala da želi da njih dvoje odu iz Srbije.
S.M







