Pjevačica Ana Nikolić nedavno je prijavila svog bivšeg partnera, kompozitora Gorana Ratkovića Raleta zbog nasilja. Nakon prijave, Rale je dobio 48-satnu zabranu prilaska, a Ana se prvi put javno osvrnula na incident i progovorila o događajima koji su joj obilježili svakodnevicu. Prema njezinim riječima, sukob se dogodio dok su putovali automobilom, kada ju je Rale gurnuo prema staklu i rekao da izađe van dok je bila vezana. Otkačio joj je pojas i udario je, a nakon što je on izašao zapaliti cigaretu, preuzela je volan jer nije bila pijana i nije htjela stvarati probleme, ispričala je pjevačica za Hype TV.

Tvrdi da je tijekom veze došlo i do psihičkog zlostavljanja te da je tri dana bila izložena pritisku zbog čega je odlučila odsjesti u drugom hotelu i na kraju sama voziti. Pjevačica je otkrila i da je Rale paralelno bio u vezi s drugom ženom, a njegov sin joj je davao lijekove koje koristi, iako za njih nema recept. Fizičko nasilje imalo je i posljedice na njezino tijelo te je rekla da je zbog svega reagirala nožem te da je stavila dijete na sigurno mjesto.
-Pomaknuo mi je silikon kada me udario. Rekla sam mu da će morati to sve platiti, a on mi je rekao da sam loša majka. Zato sam ga napala nožem. Stavila sam dijete na drugo mjesto zbog njega – priznala je.
Posebno je naglasila kako je preseljenjem željela spriječiti da joj Rale ikada više ugrozi sigurnost.

-Preselila sam se kako mu više ne bi palo na pamet da me ugrozi. Sve poruke koje primam, stižu i njemu na telefon – otkrila je.
Podsjetimo, njezina objava u modricama izazvala je zabrinutost javnosti, a Ana je jasno poručila svima koji se nalaze u sličnoj situaciji da ne čekaju i odmah prijave nasilje.
S.M




