Branka Sovrlić jedna je od pjevačica koja je oduvijek imala poseban stil. Raskoš je uvijek bio dio njenog izgleda, a ako zavirite u njene nekretnine i tamo ćete ga naći. Pjevačica i njen suprug Sadik Pašić nisu štedjeli, pa su ulagali u nekretnine diljem regije.

Imaju ih nekoliko i sve su luksuzne te odražavaju Brankin stil. Za većinu se ona osobno pobrinula oko unutarnjeg uređenja, a mužu je prepustila ostalo. U vili njenoj vili Golubica se nalaze antikviteti, zlato i pozlaćeno posuđe, a u dnevnoj sobi smješten je i veliki kamin.

Branka je desetljećima na estradi, a zajedno sa suprugom Sadikom ima i privatni biznis, pa ne čudi kako im novca ne nedostaje. A kad ga imate najsigurnije ga je ulagati u nekretnine u današnje vrijeme.

– Paja, odnosno Sadik Pašić, moj muž, i ja smo stekli mnogo. Bez lažne skromnosti, mi smo milijunaši, ali bih voljela da imamo mnogo manje, a da nam je bog, odnosno ta neka viša sila, sudbina, podarila djecu, odnosno bar jedno dijete. Ovako bi netko rekao džaba sve. Jednostavno nam se nije dalo u savršenom braku sa mnogo ljubavi i poštovanja, postati roditeljima. Bog izgleda ne da sve – ispričala je jednom prigodom pjevačica.
S.M