Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

BEGOVIĆ SE NAKON SMRTI SINA VRATIO NA SCENU: Tokom premijere plakao i on i publika

Nakon duže pauze, bh. pjevač Enes Begović odlučio je prezentirati svoju novu pjesmu pod nazivom “Dalje moram sam“.

Same riječi pjesme nikoga ne ostavljaju ravnodušnim kao što nisu ni publiku na Ilidžanskom festivalu koja je plakala dok je Enes izvodio ovu pjesmu a ni sam Enes nije mogao sakriti suze, prenose Vijesti.ba.

“Baš sam uzbuđen, bilo je emotivno i predivno, sretan sam što je publika odlično prihvatila pjesmu. Pjesma je ljubavna i može se protumačiti na vise načina, jako je emotivna i kvalitetna pjesma. Almir Buza je uradio aranžman, a Slavkoni muziku. Ja sam želio da bude nešto na ovaj fol i oni su pogodili i uradili ono sto sam želio i publika je odreagovala na najbolji način. Uspio sam sa publikom da razmjenim taj veliki emotivni naboj koji je preplavio i publiku i mene”, kazao je Enes za Hayat.

Podsjećamo, Enes je izgubio sina Armina u junu prošle godine.

Nakon tragedije potpuno se povukao iz javnosti, a stihovi nove pjesme kao da opisuju njegove emocije zbog neizmjernog gubitka.

„Ostat će mi želja pusta da te vidim bar još jednom.
Imam puno da ti kažem, a tako je prošlo malo
imam puno da ti kažem, u dvije riječi sve bi stalo.
Dalje moram sam, kako umijem i znam
da bez tebe novi dan dočekam
Kažu svaki put kreće odnekud
ja bez tebe živim sam, živim uzalud.”

(Express / Pressmediabih)

Tagovi: Enes Begović
Prethodni članak

ŽIVOTNA PRIČA NENE MURIĆA: “Majka je otkrila moj talenat, volio bih da je živa i da je doživjela moj uspjeh”

Sljedeći članak

HANKA OBJAVILA JOŠ JEDNU PJESMU O SARAJEVU: U njemu se voli, sanja i teferiči, u njemu se jedu najukusnija jela i najljepše pjeva

Povezani članci

Već se skupljaju imena za “Elitu 9”: Kija Kockar, Filip Car, Aleksandra Nikolić, a navodno se progovara i sa jednom “zvezdom Granda”!

Zatvor, bankroti, ljubavnice, petero djece, četiri žene: Bivši tenisač Boris Becker sada čeka dijete s 23 godine mlađom!

Desingerica ide sve dalje: Gura publici sladoled u usta, prska ih šlagom, a sada se porodio nasred scene (VIDEO)!

Kako izgleda Gibonnijev sin? Slika je i prilika svoga tate u mlađim danima!

NAJNOVIJE

Pogledajte kako sada izgleda djevojčica sa najslavnije fotografije ikada: Odrasla žena koju život nije mazio…

Nenad Jovanović, jedan od blizanaca koji imaju muziku u malom prstu: “Sarajevo, stižem u Dom mladih…”

Ovim je Jovana Pajić pokazala koliko je bliska sa Marijom Šerifović: Jedno “Volim te” puno toga kaže…

Otkriveno čime će se Gastoz baviti nakon Elite: “To je sreća i ništa se ne može uporediti s tim!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo