Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

MOSTARSKI PJEVAČ SLAVI SVOJIH PRVIH 15: Ovu su supruga i majka Adnana Jakupovića

Popularni mostarski pjevač Adnan Jakupović ove godine obilježava vrijedan jubilej – 15 godina estradnog djelovanja. Tim povodom je u prostorijama njegove matične kuće “Hayat” snimljena specijalna emisija u njegovu čast.

U emisiji je napravljena retrospektiva njegove “bogate” karijere, od samih njegovih početka pa sve do danas. Adnan je publici premijerno predstavio i svoju novu pjesmu “Tristo dana”, koja je remek djelo Armina Šakovića. 

-Ta pjesma je snimljena prije više od dvadeset godina, a snimio ju je Amir Karahasanović i grupa “Sar e Roma” i Armin Šaković. A, onda su Armin i Amir otišli u neke privatne biznise, ta pjesma nije ni izreklamirana bila dobro, a meni je bila baš draga, pa sam je često pjevao, što za svoju dušu, što na nastupima. Jednom smo Armin i ja sjedili, ja je pjevao, i Armin meni kaže da je moram snimiti – kazao nam je Armin.

Kao njegova podrška, te večeri, došla je njegova porodica, majka Samija i supruga Darjana, kao i prijatelji koje je Adnan poželio da budu te posebne večeri uz njega.

Ako je suditi po detaljima “iza kamere”, gledatelji Hayat televizije će svakako imati priliku uživati u mnoštvu dobre i kvalitetne muzike, ali i lijepe i opuštene priče.  

Elvedina Šehić i njen suprug Adnan Spahić bili su mu velika podrška tokom karijere pa i te noći, te Al'Dino koji uvijek, kako nam kaže, podržava kvalitetne umjetnike u šta svakako ubraja i Adnana.

(Express)

Tagovi: Adnan Jakupović
Prethodni članak

SELMA ČEKA ZAVRŠNO ROČIŠTE ZA SKRBNIŠTVO NAD SINOM: Nemam volje ni snage za novu vezu, Daris mi je sada prioritet

Sljedeći članak

Milica Dabović na udaru zbog provokativnih fotki: Da li je riječ o kastingu za porno film?

Povezani članci

Edi Hadžiahmetović predstavio svoju trilogiju: Muzički zaokret uz trubače!

Nešad Selman objavio novu pjesmu: Pobjegao od sebe u zabavno sarajevsko ljeto! (VIDEO)

ŠOK! Umro sin Arsena Dedića Matija: Imao je samo 53 godine!

Neda Arnerić udavala se 3 puta: Djecu nije htjela imati, a brak s ovim Srbinom nikad joj nisu oprostili!

NAJNOVIJE

Edi Hadžiahmetović predstavio svoju trilogiju: Muzički zaokret uz trubače!

Slađa Delibašić reagirala na priče da ju je Đole Đogani tukao: “Pala sam niz stepenice…”

BH pjevačicu ludo volio Dejan Matić: S drugom je dobio 2 sina, a ona doživjela bračni brodolom!

Samir Ramović zabrinuo je javnost nakon strašnih vijesti: “Mislio sam da umirem i samo su mi djeca bila na pameti!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo