Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Paparazzo

Šemsa Suljaković popušila lulu mira u Orašju

Poslije mnogo godina Šemsa Suljaković ponovo je punim sjajem zasijala na sjevernoj “kapiji” BiH, u Orašju. Popularna diskoteka “Sova” bila je premala da primi veliki broj pripadnica ljepšeg spola koje su tu noć poželjele da skupa sa svojom “kraljicom” proslave Dan žena.

Bilo je tu, kažu, dosta i dirljivih momenata. Naime, nakon dugog niza godina susrela se sa popularnom tetom, inače suprugom Ive Margića čuvenog gazde iz Boka kod koga su nekada pjevale sve bivše jugoslovenske zvijezde jer je u to vrijeme imao najveći objekat od hiljadu mjesta u tom kraju. Naravno i Šemsa je često kod njega pjevala i oni su joj ostali u dragom sjećanju.

– Ni ova noć nije mogla proći bez čuvenih tetinih šaljivih upadica. Mnogo sam bila sretna što sam je vidjela, naravno osim šala bilo je i prisjećanja na lijepa, stara vremena – kazala nam je Šemsa a potom smo je priupitali i o ostalim utiscima.

– Osim što je bilo prelijepo, moram priznati da je bilo i pomalo naporno, ne što se tiče pjevanja nego jednostavno, nije bilo zraka, kondens se slijevao niz stakla tako da su u neka dobra morali otvoriti prozor. I sve bi to bilo dobro da u povratku nisam dobila temperaturu – dodala je pjevačica a u trenutku razgovora s njom osjetila se njena prehlada. Ovo su dani gripe, ali može li mene nešto zaobići. Nije zbog prehlade, nego sam dan kasnije trebala pjevati u Visokom. Udruženje žena je organiziralo noć za sebe gdje sam trebala da gostujem i naravno nisam mogla otići. Mnogo mi je bilo žao, ali valjda i ja imam pravo da budem prehlađena. Nadam se da će biti prilike da se odužim svojim dragim Visočankama. Tu sam za njih, bilo kojim povodom da me zovu. 
 
Inače, teta i njena prijateljica su otpjevale onako “na suho” nekoliko pjesama u čast dobrodošlice svojoj, kako nam rekoše, staroj jaranici sa kojima se Šemsa nekada družila, te joj u šali ponudile da s njima “popuši lulu mira”. A kada je DJ najavio našu primadonu, nastala je erupcija oduševljenja više od 800 žena koje su činile gotovo sto posto publike.

Nizao se hit za hitom, a zadovoljne slavljenice su pjevale u horu za njom. Pravi dilerijum je nastao kad je na insistiranje osoblja i gošći zapjevala svoj posljednji hit “Bolje mi je da sam sama nego bilo s kim”. “Palo” je i obećanje menadžera Apka Vesnića da će u skorijoj budućnosti Šemsa ponoviti gostovanje kako bi i muškarci bili zadovoljni, jer ta noć je isključivo pripadala ženama.

Prethodni članak

Šta je Muharem poklonio Subhiji za 8. mart?

Sljedeći članak

Kada Koke demantuje… Zna se ko je Džinović, a ko je…

Povezani članci

Screenshot

Koga to Senidah doziva ranom zorom sa prozora u spavaćici?

Ovako izgleda Džidžin partner: Pjevačica se pokušala sakriti od medija…

Sada znamo kako izgleda mlađahni dečko Dare Bubamare: Ljubili se na ulici (FOTO)

Hrvatska pjevačica rodila u 41. godini: Djevojčici dala neobično ime…

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Aneli se zaletjela u staklu: Osiguranje je zdržavalo da ne pobjegne sa imanja…

Je li Prija rastjerala stare suradnike ili…Oglasio se Braja!

Spojio rock, etno zvuk i dozu humora: Suvad Terzić predstavio “Sexy keksi”

I mi navijačicu za trku imamo: Je li atraktivna Emina Dedić najvrelija Zmajica?

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo