Srbijanska pjevačica Ana Nikolić vratila se iz Malezije gdje je uživala sa svojim vjerenikom Draganom!
Nije doputovala u Beograd, već u Crnu Goru, što je podgrijalo sumnje da će njih dvoje uskoro stati na ludi kamen.
– Ovo putovanje bilo je nezaboravno i veoma mi je teško pao povratak. Dragan i ja smo ga planirali punih šest meseci, a ono što je zanimljivo, jeste da smo se u svakom gradu zadržavali po nekoliko dana. Kuala Lumpur me je najviše fascinirao, prevashodno zbog predivnog mentaliteta ljudi, a i tamošnja klima i vlažnost vazduha mi savršeno odgovaraju – rekla je pjevačica.
Nije željela komentirati priče da se udaje. Na sve se samo smješkala.






