Pjevačica Aleksandra Prijović mjesecima je vrijedno radila na novom albumu, ali je za razliku od njenih koleginica odlučila da ne pusti odjednom sve pjesme u etar već iz djelova u razmaku od nekoliko dana.
Opšte ludilo nastalo je nakon objavljene prve dvije pjesme ”Sabotiram” i ”Svetlo” koje se uveliko pjevaju, a zatim je publiku još više osvojila numerama ”Ogavno i ”Javno mjesto”.
Kako su sve pjesme potpuno različite, Prija je još jednom dokazala da se snalazi u apsolutno svakom maniru i podjednako dobro iznijela emotivne balade kao i brze pjesme stvorene za dobar provod.
Na svojim društvenim mrežama pjevačica je ponovo zaintrigirala pratioce nazivima naredne dvije pjesme, što je podstaklo njenog supruga Filipa Živojinovića da se javno oglasi i kaže šta misli o njima.
- Do zaključenja albuma ostale su još dvije pjesme “Ja sam odlično” i “Marš”. Otkriću vam da su obe brze, jedna od njih je moj favorit, a koji je naziv vama zanimljiviji?- pitala je Aleksandra svoje pratioce na šta je Filip odgovorio:
- Ma MARŠ.. ne toliko zbog pjesme nego sam morao da iskoristim ponuđenu priliku da ti to kažem- našalio se njen suprug.
Aleksandra je ovo doživjela kao Filipov način da se napravi važan s obzirom da je učestovao u stvaranju pomenute pjesme, ali mu naočigled svih odgovorila na isti način. - Marš ti! Jel moguće da si ovo napisao javno? Blokiraću te- napisala je Prija.
(express/alo)