Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

DAVNO SU ME ODVELE DALJINE: Samira Rizvanovića porede sa Šabanom Šaulićem

Poznati bh. pjevač narodne muzike sa adresom stanovanja u Njemačkoj, Samir Rizvanović, svoju desetogodišnju uspješnu saradnju sa produkcijom „Grand“ krunisao je objavljivanjem nove pjesme. Nova Samirova pjesma može se reći da je kompletan bh. projekt. Vokal je sniman u studiju „Amadeus“ u Sarajevu kod poznatog Marina Meštrovića, ostatak u studiju Damira Bečića koji je uradio aranžman za pjesmu, a Sadaheta Bečić pisala je tekst i muziku. Harmoniku u pjesmi je svirao vrsni harmonikaš Borko Radivojević.

-Ova moja nova pjesma “Davno su me odvele daljine“ ima u sebi dosta simbolike, dosta stvarnosti u našim svakodnevnim životima. I mene su davno odvele daljine iz moje Bosne, danas sam sa porodicom tu gdje jesmo, ali rodni kućni prag se ne zaboravlja i sve ono što je vezano za njega. Sretan sam što je pjesma naišla na odličan prijem kod publike i što na Youtube kanalu svakodnevno bilježi veliki broj pregleda.

-Pomalo mi je čak nezgodno, jer me neki u komentarima porede sa Šabanom Šaulićema, a to je ne samo veliki kompliment već i velika, velika obaveza. Šaban je jedan i njega nikad niko neće još zadugo uspjesti da sustigne ili pretekne. To je možda i zbog toga što pjesma nije u ovim današnjim standardima snimanja i pomodarstva koje vlada na estradi, već nas muzikom, aranžmanom, tekstom vraća u zlatne osamdesete godine, kada su se snimale najbolje narodne pjesme. Sada slijede snimanja, promocije, a ljeto nam je tu, pa ću imati i dosta nastupa u BiH. Moram da pohvalim i Anisa Mujanovića koji mi je uradio odličan video za pjesmu, a i moju suprugu Ninu koja se pobrinula za moj stajling -rekao nam je Samir Rizvanović.

Bato Šišić

Tagovi: Samir Rizvanović
Prethodni članak

ZAGRLJENI U PLIĆAKU: Viktor Živojinović sa djevojkom na odmoru

Sljedeći članak

ŽENE SU SEBI NA POSLJEDNJEM MJESTU: Milica Kon o borbi sa karcinomom

Povezani članci

Đani hitno primljen u bolnicu u Beču: Liječnici se bore da stabiliziraju njegovo stanje, ovo su detalji

Dragana Mirković hitno prekinula nastup u Hrvatskoj, plače na bini: “Jako mi je loše…”

Povratak Andnana Jakupovića: Mostarac “ubo” hit koji će obilježiti ljeto

Džumhur gazi sve pred sobom i opet mu pustili hit u Umagu: Nakon “ljiljana” stigle “pariške kapije”…

NAJNOVIJE

Aneli Ahmić nakon osvojenog drugog mjesta: “Osjećam se kao moralna pobjednica…”

Stanija odnijela 100.000 eura: “Ovo je melem za moje rane!”

Staniju nakon finala čeka auto od 200.000 eura: Na Mercedesu ispisano njeno ime, a kad vidite tko ga poklanja šokirat ćete se!

Durdžići stigli na finale Elite: “Voljeli bismo da se Asmin pomiri sa Stanijom!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo