Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

NAJVEĆI LAPSUS ŽENE OD SULTANA! Zbog ove objave smije joj se čitav region

Nedavno je Tanja Savić šokirala publiku fotografijom u vjenčanici koja je izazvala lavinu komentara i nagađanja. Iako se ispostavilo da je riječ samo o snimanju spota, na ovu objavu nasjela je i pjevačica Tijana Milentijević.

  • Danas kada sam obukla bijelu haljinu za snimanje, baš sam pomislila da izgledam isto kao Tanja Savić. Naravno prije svega želim njoj da čestitam, da joj poželim da bude sretna i da to potraje još sto godina minimum- rekla je pjevačica.

Međutim, kada je Žena od sultana shvatila da Tanja zapravo nije stala na ludi kamen ostala je bukvalno u šoku.

  • Stvarno? Jao! Pa što mi niste rekli odmah, ja imam potpuno drugačiju informaciju, ali nema veze svakako ja nju mnogo volim i podržavam. Uvijek se lijepo ispričamo tako da joj želim svu sreću i da se udala i da nije. Stvarno nisam znala da je ta vjenčanica samo za svrhu snimanja spota- izenanađena je bila Milentijevićeva.

(express/grandonline)

Tagovi: Tijana Milentijević
Prethodni članak

KIJA KOCKAR LEŽI PRIKOVANA ZA KREVET! Odmah se oglasila i otkrila šta se desilo: Mislila sam da ću umrijeti

Sljedeći članak

Nakon žestokog vrijeđanja Lukas tražio da se ukloni njegov duet s Karleušom

Povezani članci

Već se skupljaju imena za “Elitu 9”: Kija Kockar, Filip Car, Aleksandra Nikolić, a navodno se progovara i sa jednom “zvezdom Granda”!

Zatvor, bankroti, ljubavnice, petero djece, četiri žene: Bivši tenisač Boris Becker sada čeka dijete s 23 godine mlađom!

Desingerica ide sve dalje: Gura publici sladoled u usta, prska ih šlagom, a sada se porodio nasred scene (VIDEO)!

Kako izgleda Gibonnijev sin? Slika je i prilika svoga tate u mlađim danima!

NAJNOVIJE

Otkriveno od čega je stradala poznata glumica iz filmova za odrasle: Boljka industrije ubila i Kylie Page!

Najzgodniji turski glumac postao Sandokan: Svi su uvjereni da se Canu Yamanu smiješi Hollywood!

Crkveni sud odlučivao o braku Danijele Martinović i Thompsona: “Ispostavilo se da ga nisam tukla!”

Ona čuva trudnoću, a pare samo kapaju: Koliko je Aleksandra Prijović zaradila od milijardu pregleda na mreži YouTube?

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo