Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

VOJA NEDELJKOVIĆ OTKRIO KAKO IZGLEDA SARADNJA SA SANJOM KUŽET: A tek kako komentariše rijaliti!

Voja Nedeljković je već decenijama jedan od najpopularnijih TV voditelja, a posljednjih godina domaćin je u "Zvezdama Granda".Jedan od najvećih profesionalaca na televiziji, ali i na radiju, kaže da je voditeljstvo težak posao, jer morate biti interesantni, zabavni i drugačiji, a za to su neophodni talenat, iskustvo i nešto malo pameti. A kada je daljinski u njegovim rukama, kanal mijenja kada ugleda rijalitije, jer oni ne ispunjavaju njegove estetske i etičke kriterijume.



 Dugo ste važili za  urbanog voditelja, kako ste reagovali kad vas je Saša Popović pozvao i šta je presudilo – izazov, novac ili nešto treće?

 –Ne priznajem razliku između urbanog i ruralnog, već između dobrog i lošeg. U „Zvezdama Granda“ takva razlika odavno ne postoji, jer su se kod nas oprobali pjevači iz različitih sredina. Moja saradnja sa Sašom Popovićem traje duže od osam godina. Najprije sam pozajmljivao glas za radijske i TV reklame, a potom sam godinu dana vodio emisiju "U ringu", koju je producirao "Grand". Međutim, tek od 2013. počinje moj angažman u "Zvezdama Granda", a presudilo je to što znam da je posrijedi vrhunska produkcija–

 

Kako izgleda saradnja sa Sanjom Kužet?

 

-Sanja je bistra, komunikativna i vesela žena koja voli svoj posao i bilo nam je dovoljno samo nekoliko snimanja da se uklopimo. Postali smo dobri drugari i bez obzira na razliku u godinama veoma dobro komuniciramo. Sanja radi emsiju "Zvezde Granda", ali se ne ponaša kao da je sama zvijezda. Ne spada u voditelje koji bi da budu bitniji od sadržaja same emisije, a to je za pohvalu.-

 

Šta mislite o glumcima voditeljima, a šta o starletama i manekenkama koje vode emisije? Trenutno je aktuelna Nina Seničar.

 

-Nina je interesantna i lijepa žena, a kod nje se primjećuje akcenat podneblja u kom je odrasla. Ali, bitno je kako se ona ponaša kao voditeljica, da li pravi materijalne greške, lapsuse, da li mijenja kontekst onog što treba da se kaže. Akcenat nije presudan, ne valja ni kada se na silu nešto radi. Bilo je glumaca, odličnih voditelja, koji su karijeru upravo tako i počeli. Ivan Bekjarev počeo je kao voditelj na radiju, gdje je čitao radio-drame. Đuričko je u "Karaoke obračunu" takođe bio sjajan, jer je našao pravu mjeru zabave i voditeljstva. Ali ako je nekome cilj samo da se slika za televiziju, onda sam protiv toga, jer se profesija tako urušava-.

1284463-nadj-zorana-jevtic01-damir-dervisagic-ff

 

 

Prethodni članak

STRAŠNE UVREDE Ljuba o kćerki: O jade jadni jezici vam se osušili!?

Sljedeći članak

NESVAKIDAŠNJA PRIČA PROSTITUTKE: Policajci, advokati, sudije… svi me žele, a ja volim samo njega!

Povezani članci

Screenshot

Dejan Dragojević progovorio o teškom razdoblju i trudnoći supruge: “Tri godine se borimo…”

Zgodni Boris razjasnio glasine o Dari Bubamari pa otkrio: “Nisam zauzet!”

Dara Bubamara progovorila o mlađem dečku: “Ima malo više od 26 godina, krenulo me u životu”

Neda Ukraden slomljeno priznala: “Žao mi je što nisam rodila još djece!”

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Pjevačica pozirala u tigrastom, pa pokazala savršenu figuru: Nitko ne vjeruje koliko ima godina!

Samo se se srušio: Prekinut nastup pjevača u Hrvatskoj, publika ostala u šoku (VIDEO)

Pred kraj Elite ostaje bez novaca! Reality sudionica kažnjena više nego itko

Oca mu ubili, stric se krvavo osvetio u sudnici: Emir Brunčević o stravičnoj tragediji kad je imao samo 5 godina

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo