Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

EVO KOJE PRIVATNE BIZNISE VODE ESTRADNJACI! Pjevanje im nije jedini izvor prihoda

Pored pjevanja, neki su se odlučili na pokretanje sopstvenog biznisa, koji im donosi dodatne prihode.

Svetlana Ceca Ražnatović i Saša Kovačević otvorili su sopstvene muzičke studije, kako za svoje potrebe, tako i za potrebe svojih kolega.

Pored studija Kovačević ima i restoran. Frontmen grupe “Bijelo dugme”, Goran Bregović ulaže u nekretnine, te se tako procjenjuje da u svom vlasništvu ima preko trideset kuća i stanova, a ni jedna njegova vila ne košta manje od milion eura.

Haris Džinović takođe voli da uloži u nepokretnu imovinu, te se takođe bavi izdavanjem nekretnina, ali i biznisom koji je pokrenuo sa svojom suprugom Melinom Džinović.

Folker Era Ojdanić oprobao se u ugostiteljstvu, te tako godinama uspešno vodi restoran i motel. Njegove koleginice, Lepa Lukić i Zorica Marković takođe su poznate kao ugostiteljke, pa imaju svoje kafane, dok džez pjevačica Lena Kovačević posjeduje poslastičarnicu.

Među estradnjacima postoje i oni čiji su biznisi propali, a Marija Šerifović je morala da zatvori poslastičarnicu koju je otvorila sa svojom majkom, Vericom. Milici Todorović je propao posao sa brzom hranom, a njenoj koleginici, Slavice Ćukteraš sa salonom ljepote, čime je željela da se bavi i Goga Sekulić, ali je shvatila da joj to ne ide.

(Express/Espreso.rs)

Prethodni članak

Amar Gile Jašarspahić: “Pjevačice me proganjaju, ali ne bih da otkrijem ko su i da kaljam njihov obraz”

Sljedeći članak

Jacques Houdek: Ko smisli najbolji vic o meni, čeka ga nagrada

Povezani članci

Tužna poruka Nevene Hot, nakon smrti kćerke: “Majke kupuju haljine za vjenčanje, ja mom djetetu onu u kojoj ću je sahraniti…”

Željko Mitrović otkrio kada počinje Elita 10 i najavio najveći spektakl do sada: “Stižu sudionici iz bivše Jugoslavije”

“Srbija ima bre, Bosna ima bolan”: Objava influencera podijelila regiju, što kažete na ovaj zaključak?

Dino Merlin rasplakao fanove: “Zvuči kao zajednička uspomena milijuna ljudi”

NAJNOVIJE

Branka Sovrlić se potukla sa pljačkašem: “Doživjela sam horor…”

Alka Vuica postala baba! Lijepa snaha objavila je prvu fotku s bebom na Instagramu

Uroš Stanić prijavio Asmina policiji: “Uhvatio me za vrat i polomio telefon”

Duško Tošić napravio raj u rodnom Orlovatu: Luksuzni bazen, priroda i oaza mira daleko od gradske gužve (FOTO)

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo