„Plavi orkestar“ će održati veliki ioncert u februaru naredne godine u Zagrebu,a frontmne Saša Lošić Loša dane provodi na moru, i priprema se za koncert. Naime, on je do nedavno bio na Hvaru, i tamo je uživao u nešto toplijem vremenu.Dolazak u Sarajevo značio je i potragu za kaputima i čizmama,pa je Loša spreman za zimske uslove prošetao centrom grada.






