Anđela Veštica ne krije da uživa u ljubavi sa novim dečkom i da je preboljela Nemanju Đerića Đeksona
![]()
Naime, Anđela se na svom Instagram profilu pohvalila poklonima kojima je obasipa njen partner. Veštica je sa pratiocima podijelila da je dobila ruže od dečka, a u opisu fotografije je napisala "Hvala ljubavi".
![]()






