Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Zanimljivosti

PRIJEDOR 2017: INTERNACIONALNI MODNO-SCENSKI SPEKTAKL “FATALNA ZENA ”

Da li je fatalnost životna uloga koju sebi nametnemo ili je nešto urođeno s cim se ide kroz život ili oboje imaćemo priliku, kako nam je Jelena rekla da otkrijemo u njenom 53 Modno-scenskom performansu u Pozorištu Prijedor 25.11.2017 godine.

– Ovaj put igraću sa velikom glumicom koja je zbog uloga u komadima "Dobro jutro komsija" u žiži interesovanja publike, Mirelom Predojević sa kojom imam sjajno iskustvo kad je saradnja u pitanju. Priča koja prezentuje odnos političarke i političarove žene koja je u zabludi vezano za političarku koja je asistent njenom mužu.

Sasvim treća osoba je "ljubavnica" ali kako žena želi da preuzme muževu ulogu, a kako se intelektulka političarka smjerno nosi sa svim tim gledamo 25.11. u Pozorištu Prijedor.



– Ovaj put pored manekena iz moje agencije u ulogama manekena odlučila sam se na prikaz fatalnost kroz razne profile žena te ćemo tako gledati -SUPER MAME (koje će sa djecom izvoditi performans i od kojih svaka ima svoju posebnu životnu priču gdje sam uključila i djecu sa posebnim potrebama također, POSLOVNE ŽENE (doktorice, bankarka, sudinica, profesorice, direktorice, frizerka, književnica, nastavnica pokazaće se u performansu prezentujući svoje profesije, urednice tv kuca i novina),SPORTISTKINJE (iz prvih timova uzeli smo cure rukomet, košarka,odbojka, judo, mma, atletika, stoni tenis gdje bih izdvojila stonoteniserku prvakinju Sanju Milojicu i atletičarku Luciu Kimani gdje ce svaka od njih u duhu svog sporta biti manekenka).

– Specijalni gost stiže iz Beograda VLADIMIR DI KRUPSKI i veliko je ime mode koje izlaže u Moski, Njemačkoj, na Kipru ali evo ga i u Bosnu sa svojim fantastičnim kreacijama. Kako sam poznata po promocijama svih vidova umjetnosti i sporta ovaj put odbojkaški klub Vozd sa zanimljivom demonstracijom treninga ali i muzički gost Dijana Bliznac. Biće dosta iznenađenja za učesnike i uopšte u programu. Stižu nam i manekenke iz Crne Gore sa Natašom Mulisavljević Miss CG 2015.

Prethodni članak

(VIDEO) DRUGARICE U BRUTALNOM SUKOBU: Viktorija prekinula svađu gađajući ovog zadrugara!

Sljedeći članak

IMA PORUKU ZA NJENE RODITELJE: Ćazim otkrio detalje svog odnosa sa Teodorom!

Povezani članci

Pjevač sina nije vidio 18 godina: “Pojavio mi se na nastupu i rekao…”

Ovo je brat Emira Habibovića: Zovu ga kraljem romskih fešti, hara Europom!

Važi za jednog od najzgodnijih na estradi: Glumac se skinuo, pa pokazao s čim raspolaže, žene su lude za njim (FOTO)

Kako je puklo prijateljstvo Borisa Dvornika i Bate Živojinovića? Bili su nerazdvojni, a onda…

NAJNOVIJE

Cvija se tajno oženio a onda ga Maca Diskrecija brutalno prozvala: “Do jučer ga primao…”

Kaos na Siciliji zbog Due Lipe: Vjenčanje kakvo nije viđeno uz trubače, raskoš i zatvorene ulice….

Završio u Hitnoj pomoći: Aca Lukas dobio terapiju, evo u kakvom je stanju nakon pregleda!

Saša Kovačević se tajno oženio, pa otkrio bolnu istinu! (FOTO)

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo