Severina Kojić s nastupa u diskoteci u Njemačkoj jučer ujutro stigla je na ročište s Milanom Popovićem. Raspuštenih ekstenzija i mršavija nego ikad nakon sat vremena saslušavanja otišla je do toaleta. U hodniku ispred sudnice u kojoj je čekao Milan zaskočila su je dva muškarca koja su poželjeli selfi s pjevačicom. Seve je zastala i na brzinu pozirala pa odjurila u sudnicu uz riječi: “Moram ući unutra”. Nakon pola sata rasprava na zagrebačkom Općinskom građanskom sudu bila je gotova.
![]()
– Evo me, sad mogu – rekla je Severina izlazeći iz sudnice dvojici muškaraca koji su u hodniku čekali početak spora. Muškarac je spremno pozirao dok ih je drugi slikao, a Severina se uvježbano smješkala. Tad je iz sudnice izašao i Popović, kojem ništa nije bilo jasno. Blijedo je gledao bivšu partnericu. Nije se dugo zadržavao, nego se okrenuo i otišao sa svojom advokaticom. I on i Severina su odbili dati izjave nakon ročišta.
![]()





