Ana Nikolić prvi put oglasila nakon što je prije više od dva mjeseca rodila kćerku Taru.Pjevačica je telefonskim putem u jednoj emisiji otkrila da se odlično snalazi u roditeljskoj ulozi, ali i da se priprema da se vrati na scenu.
-Ja sam sjajno kako mogu da budem. Imamo najslađe muke, uživamo sa Tarom, ali svakako mi nedostajete i polakao pripremam veliki povratak- priznala je Ana. Odgovor na pitanje na koga liči Tara mnoge je šokirao.
-Bila sam razoračana u porodilištu jer je bila Stefanov klon, moram da priznam, ali sad mi je laknulo jer se to promijenilo-našalila se Ana. Pevačica je otkrila i jednu anegdotu u vezi sa Tarom.
-Baš sam pričala skoro sa Marinom Tucaković jer spremamo novi album i ona me pita: ''Kako je beba?'', ja kažem: ''Odlično je, dobra je, mirna je…'' A Marina kaže meni: ''Znači nije na vas“- rekla je Ana u "Premijeri".
![]()




