Dragan Kojić Keba stigao je u Sarajevo,a povod je bio snimanje emisije „Vidimo se u Sarajevu“. Pjevača je ugositla Alka Vuica,a dotakli su se mnogih tema.Pjevač planira da snima nove pjesme,a kako je rekoa,čeka prave pjesme. Alka je do sada napsila mnogobrojne hitove,pa je moguće i da sa Kebom uskoro ozvaniči saradnju.
![]()



