Semir Cerić Koke je u klubu „My Face“ priredio dernek na svoj način, a publika je uživala u nastupu. Svi željni dobre zabave znali su gdje je najbolji provod, a pjevač se potrudio da napravi sjajnu atmosferu. Na društvenim mrežama je pokazao da je prije koncerta bio u društvu Abudalaha Sidrana,a pjevač je zabilježio ovaj susret sa našim pjesnikom, književnikom i scenaristom.
-Volim moga Avdu Sidrana-poručio je Koke par sati prije koncerta.
![]()



