Božo Vrećo je u Domu mladih priredio sjajan koncert, a dvorana je bila ispunjena do posljednjeg mjesta.
Uz veliku podršku publike, ali i svojih gostiju priredio je koncert za pamćenje. Božo je oduševio sve svojim glasom. Publika ga je nagradila apluzima, a pjevač je imao i emotivan trenutak na samom početku.
–Pričalo se dosta o mojoj svadbi, koje nije bilo. Evo, sad ću da kažem, nije bilo savdbe jer je bio gad! To sve žene znaju kako boli. Međutim, zahvaljujući vama, mojoj publici, ja sam za sedam dana prešao preko svega. Obrisao sam suze, i rekao porodici da idemo na koncert u Dubrovnik-ispričao je Božo i zapjevao sevdalinku „Zapjevala sojka ptica“,uz gromoglasne aplauze i podršku publike. Uz svoje goste Marka Luisa, Đelu Jusića JR, i Hrvoja Rupčića ispraćen je ovacijama.







