Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Vijesti

POZNATI SARAJEVSKI FRIZER MAHIR SINANOVIĆ: Unakazio sam Adisa Škalju!

Popularni sarajevski frizer Mahir Sinanović ovih dana ima pune ruke posla. Mnogi projekti, seminari, putovanja svakodnevnica su ovog vrhunskog stručnjaka.

Prije nekoliko dana Sinanović se vratio iz Antalije sa seminara i edukacije frizera, pa je ovaj šarmantni Sarajlija sa još nekoliko kolega izabrani da predstavljaju našu državu.

Prestižna manifestacija

– Projekat u Turskoj tačnije u  Antaliji se već dugi niz godina organizuje, a organizatori je “My Academy” iz Istanbula – započeo je razgovor Mahir te dodao da je poziv za učešće na ovoj prestužnoj manifestaciju uslijedio od Rejhan Tuna sa Kosova.

– Inače Rejhan je moj veliki prijatelj i kolega sa kojim imam odličnu suradnju i on je dao preporuke za mene, a organizatori su prepoznali radi i kvalitet – iskren je Sinanović.

mahir1

Što se tiče nastupa u Antaliji, Mahir kaže da će raditi reviju frizura u trajanju od 20 minuta, a kao mužička pratnja biće izvorna  bosanksa muzika.

– Pored revija održavaće se seminari i edukacije. Ove godine je pristuno mnogo frizera iz naše države– kaže on.

Na pitanje da li će biznis proširiti i u Turskoj, Mahir kaže da se nikad ne zna.

To se nikada se ne zna, samo ću reći da je moguća saradnja sa Turcima, al polako, korak po korak – mišljenja je Sinanović te dodao da  je mnogo zemalja proputovao, i da mu je Istanbul jedno mjesto gdje se vidi u poslu poslije Sarajeva.

Sarađuje sa mnogim bh. zvijezdama, a tvrdi da se posebno raduje saradnjom sa velikim prijateljem i pjevačem Adisom Škaljom. I da se često vole šaliti te nam je uspit ispričao zanimljivu anegdotu.

Intenzivne pripreme

– Sa Adisom je uvijek neka šala i veselo, pa kad ga ga ošišam našali se sa mnom tipa: “ E nećeš me više nikad šišati, pa se u “raspravu” uključe i druge mušterije koje ga “ohrabruju” riječima: “Baš ti je lijepo, super ti stoji nova frizura..” i onda krene smijeh – iskren je Sinanović.

Tvrdi da je mnogo tražen i angažovan u spotovima i reklamama i da često sarađuje sa poznatim TV licima, a kako kaže posebno voli da radi sa Minelom Jašar Opardija, Anom Bavrkom, te sa Tanjom S. Džurović koja mu je kako kaže posebno bliska.

Suradnja sa glumcem Željkom Ninčićem iz kultne “Audicije”  uz koju je odrasto kaže desila se spontano.

– Dio glumačke ekipe je boravio u Hotelu Holiday i sasvim slučajno samo stupili u kontakt i jako mi je drago što sam sarađivao sa takvim glumcem- iskren je Mahir.

mahir2

Što se tiče suradnje na projektu “ZMBT” kaže da nije previše angažovan, sem kada je u pitanju Ana Bavarka koja s vremana na vrijeme zatraži  uslugu u njegovom salonu.

 Velika imena

O trenutnim planovim nije mnogo govorio sem da slijede intenzivne pripreme za seminar edukaciju show-a u Milanu za frizere sa Balkana.

– Nisam osoba koja voli da se mnogo hvali i često spominje neka velika imena sa kojima sarađujem, ali bih istakao da sam  artistički direktor kompanije Dikson iz Milana za Balkan- kaže Sinanović te dodao da ide i u Grčku, grad Solun na balkanski festival frizera.

Prethodni članak

AKCIJA IMA ODJEKA: Deset ljudi dalo krv za Sinana

Sljedeći članak

SAŠKA POBJEGLA IZ UKLETOG STANA: Živjela u zgradi u kojoj je ubijena Ksenija Pajčin

Povezani članci

Pobjednik prve sezone Hype Zvezda je David Gruevski ! Kući nosi 50.000 eura, a tu su i ostale vrijedne nagrade

Boban Rajović se vratio sa Svjetskog prvenstva i odmah napravio show: “Svim srcem navijam za BiH”

Jakov Jozinović uhvaćen na brodu u strastvenom poljupcu: Mnogi misle da je Džejla…

Prva zajednička slika Mine i Caspera nakon što je napustila ustanovu: Pjevačica ne skida osmijeh i promijenila imidž

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Pobjednik prve sezone Hype Zvezda je David Gruevski ! Kući nosi 50.000 eura, a tu su i ostale vrijedne nagrade

Boban Rajović se vratio sa Svjetskog prvenstva i odmah napravio show: “Svim srcem navijam za BiH”

On ima najzgodniju ženu na estradi: Tamara zapalila mreže, izgleda kao avion, a nedavno se porodila

Jakov Jozinović uhvaćen na brodu u strastvenom poljupcu: Mnogi misle da je Džejla…

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo