Svi su u dvorani splitskog HNK ustali i ovacijama pozdravili Olivera Dragojevića kad je izašao na pozornicu. Zapjevao im je “Ključ života”.Splitski pjevač nastupio je s Džibonijem, Tedijem Spalatom i Marijanom Banom na koncertu “Vjeruj u ljubav” koju je organizirala Liga protiv raka povodom 50. godina humanitarnog rada. To mu je bio prvi nastup nakon što su mu početkom kolovoza dijagnosticirali tumor. Pozlilo mu je na sprovodu njegovog prijatelja Remija Kazinotija. Do tad se odlično osjećao. Oliver je sinoć redao svoje hitovea u jednom trenutku našalio se na svoj račun.
-Meni je doktor rekao da moram misliti na zdravlje pa ću skratiti – rekao je publici i dobio ovacije.On je pokazao da je unatoč bolesti i dalje u vrhunskoj glasovnoj formi. Pjevač je bio vidno ganut prijemom publike pa im se u jednom trenutku obratio riječima:
– Ako mi je ikada trebala pomoć onda je to večeras. S vama će to biti puno lakše – rekao je i zapjevao im “Bez tebe”.
![]()






