Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Skandal

FOLKER U PROBLEMU ZBOG KOCKE: Džeju zelenaši otimaju stan!

Džej Ramadonovski zbog kockarskih dugova umalo da ostane bez krova nad glavom! Pjevač je jedva uspio da zadrži svoj stan na Dorćolu, koji su zelenaši pokušali da mu oduzmu zbog duga od prije pet godina!

– Tri muškarca pokucala su mu na vrata i tražila da im vrati pare. Pošto je bio nedostupan kad su ga zvali telefonom, došli su mu lično na vrata. Bili su bijesni jer su mislili da namjerno gasi telefon kako bi ih izbjegao, ali Džej im je objasnio da to uvijek radi kad spava. Insistirali su da dobiju svoj novac! Pjevač im je objasnio da trenutno nema toliku sumu kod sebe, a oni su ga napali da proda stan ili da ga prepiše na jednog od njih, što je mnogo veća vrijednost u odnosu na onu koju duguje – otkriva izvor i dodaje da se Džej razbjesnio kad je čuo njihov prijedlog.

– Skočio je na njih i objasnio im da od te ponude nema ništa! Situacija je bila napeta, ali na kraju je Džej pozvao prijatelja i zamolio ga da mu hitno pozajmi novac. Tako je uspio da vrati dio duga, ali ima još dosta da vraća. Otad se folker dosta promijenio. Više se ne kocka, brine o porodici, maksimalno je posvećen unuku Adrijanu i stalno je u studiju – kaže jedan folkerov prijatelj.

 

Prethodni članak

POSLIJE RASKIDA JAČA NEGO IKAD: Edita poslala snažnu poruku zbog koje ćete se zamisliti!

Sljedeći članak

MARIJA OTVORILA DUŠU Ovo je problem koji me uništava!

Povezani članci

Maja Berović iskreno o bivšim prijateljima: “Prodali su me!”

Fanovi udarili na Aleksandru Prijović: “Služi se jeftinim trikovima”

Đina Džinović u vrećici nasred ulice: Prolaznici u šoku!

Poznati youtuber tvrdi da je Lukas prokockao 4 milijuna eura za noć u Budvi: O tome i folker nedavno govorio…

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Oglasila se supruga DadePolumente iz porodilišta: Sin joj spava na grudima, ona nikad emotivnija…

Melina Galić otkrila zašto više ne posjećuje rodnu Bosnu: “To je moja mladost…”

Ovako je Džejla Ramović nedavno govorila o Jakovu: već tada se moglo dati naslutiti…

Dara Bubamara sa mlađim izabranikom na Mikonosu, ljubav i luksuz na svakom koraku

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo