Lepa Lukić učesnica rijalitija "Parovi", prisjetila se trenutka kada je sudbina spasila od smrti! Naime, u noći kada je poginula Silvana Aremnulić, Lepa je trebala da bude sa njom. Međutim, sudbina je za nju imala drugi plan.
–Trebalo je da budem na istom koncertu jednom gdje je Silvana pjevala. I ja sam se baš tada uspavala. Mi smo bile rivalke, i trebalo je da se sastanemo. I u dva sata noću meni neko kuca. Ja mislila pljačkači, kad ono novinari. I oni meni kažu zašto su došli. Htjeli su da znaju šta se dešavalo, da li se pilo… I kažu mi da je Silvana poginula! Od tad nisam sjela za volan– rekla je Lepa. Nakon ovog priznanja, svi učesnici rijalitija su ostali u šoku.
![]()






