Petar Grašo seboi je priredio kratki užitak pred nastup u Rovinju.Pjevač je prošetao parkom ispred hotela, i opsutio se uz časšu crnog vina.
-Divan dan u Rovinju.Malo relaksacije prije nastupa-poručio je pjevač i dobio pregrš pitanja gdje se tačno nalazi predivni ambijent i park u kojem se opuštao.
![]()



