Slađana Mandić uložila je puno napora i najavila svoj povratka na scenu, ali na velika vrata. Pjevačica će novi singl i spot „Osluškujem“ predstaviti 28.septembra, a na gala promociji očekuje se dolazak kolega, saradnika i prijatelja. Slađana je u jatu „Hayat pordukcije“,i ona je izvanično potpisala ugovor sa direktorom Ahmedom Švrakićem. Svojim potpisima ozvaničili su saradnju.
![]()



