Poslije uspješnih nastupa tokom ljeta popularna pjevačica Milica Pavlović otputovala je na turneju u Australiju.
![]()
Zvijezda Granda koja je napravila veliki uspjeh sa svojim albumom "Boginja" imaće zakazane koncerte u najvećim gradovima zemlje kengura. Milica je na društvenim mrežama podjelila i prve utiske iz Australije i objavila nekoliko fotografija iz prelijepog Sidneja.
–Zadivljena sam ovim kontinentom– napisala je Milica koja će nastupiti u Sidneju, Melburnu, Adelaidu i Pertu. Ona će na dalekom kontinetu boraviti do kraja mjeseca i uveseljvati publiku svojim najvećim hitovima.
![]()







