Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

OBRAČUN NA DRUŠTVENIM MREŽAMA: Albinu Grčić kritikuju, ona progovorila o lošim iskustvima

I dalje je tema Eurosong i činjenica da nije izborila finale

Zbog nekih svojih izjava, koje su sada već stvarno prošlost, Albina Grčić ponovno je bila ‘na tapeti’ hejtera na društvenim mrežama, no, mlada Splićanka ovoga puta nije šutila, već je uzvratila i to poprilično oštro.

Naime, osoba koja se krije iza imena Ana Banana, na društvenim ju je mrežama izvrijeđala, rekavši, između ostaloga: ‘Šta ti daje za pravo da komentiraš da ‘nema veze što se nisi plasirala ČAK ni u finale, da si ti hr najbolja izvođačica na eurosongu zadnjih 15 godina!?’ Ti dijete malo nisi ni do koljena (ni doslovno fizički ni metaforički) našim drugim izvođačima poput Nine Badrić, Jacquesa pa čak ni Franke (koja je za tebe ljepotica), a koji su, uz to što su za tebe zvjezdetine i pjevačke gromade, još imali i mnogo bolji plasman na Eurosongu. Moja pretpostavka je da te opasno pere Napoleonov kompleks, i da je to uzrok svemu tome.’

Na te optužbe oglasila se i sama Albina,

-Nisam se plasirala u finale i život ide dalje – ne volim živjeti na staroj slavi i samo razmišljam o budućim projektima i kako raditi na sebi. Pjevače kao Nina i Jacques poštujem u kontekstu muzike, ali imala sam iskustvo zbog kojeg neke od njih naprosto ne mogu poštovati- dodala je.

Nakon toga je napisala kako je istina da je izjavila da smatra da je to bio najbolji nastup u posljednjih nekoliko godina koji je Hrvatska poslala, no, isto tako kaže, nije rekla da je bila najbolja pjevačica ikad.

–Bilo bi suludo da sam išta drugo izjavila s obzirom koliko je profesionalaca angažirano. Pritom, ne umanjujem ničiji trud, rad i angažman-poručila je.

S kime je tačno imala loše iskustvo, za sada nije poznato, može se tek nagađati, a je li ovime pokrenula lavinu okršaja putem društvenih mreža, tek ćemo vidjeti.

(Express/ Tportal)

 

Tagovi: Albina Grčić
Prethodni članak

MALO DRUGAČIJA: Bojana Barjaktarević postala majstor transformacije

Sljedeći članak

DANAS JOJ JE ŽIVOT PJESMA: Jelena Kostov je htjela da bude medicinska sestra

Povezani članci

Karleuša izvrijeđala Tošića i novu djevojku, ozbiljne optužbe: “Nasrtao na mene i partnera, a ona zavedena kao prostitutka”

Pjevačica jezivo pretučena: “Manijaci će me osakatiti. Teror traje 15 godina…”

Evo što je Kasper uradio Mini prije nego što je završila u Lazi: Javnost treba da zna!?

I Mina Kostić zadržana u psihijatrijskoj klinici: Procijenili da joj treba nadzor…

NAJNOVIJE

Screenshot

Dejan Dragojević progovorio o teškom razdoblju i trudnoći supruge: “Tri godine se borimo…”

Nenad Manojlović proslavio rođenje trećeg djeteta: Na slavlju i sestra Rada…(FOTO)

Bila posvojena, sestra joj se utopila, pa promijenila vjeru: Život regionalne pjevačice koja je završila na psihijatriji

Saše ni na vidiku: Nikolina Kovač uhvaćena kako sama šeta sina Simeona

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo