-Moj brat Uroš i ja pod dozom u gluho doba noći i trenutno najpopularnija pjesma na našim prostorima. Samo prijateljstvo i kolegijalnost-poručio je Fatmir Sulejmani,a Uroš Živković je pjevao pjesmu „Da se opet rodim“.I Fatmir se dohvatio mikrofona,a pa su napravili pravi duet i oduševili. Tu je bio i Elmedin Kadrispahić Eka,tako da je Fatmir iskoristio priliku da zabilježi susret.
![]()



