Nakon što su u četvrtak uveče napravili spektakularno otvaranje svog restorana na Dedinju, Aleksandra Prijović i Filip Živojinović odlučili su da odu na zasluženi odmor. Zaljubljeni par trenutno se nalazi u Londonu, a ovo putovanje je Aleksandrin poklon Filipu za rođendan koji je bio prije dvije nedjelje. Po svoj prilici Aleksandra i Filip će u Londonu uživati svega pet dana, jer pjevačica ima unaprijed zakazane nastupe, pa će joj kratka pauza dobro doći da odmori svoje glasne žice.







