Tokom sastanka koji je bio sinoć sa velikim šefom, došlo je do incidenta zbog kog je reagovalo obezbjeđenje, a jednoj učesnici je čak i pozlilo. Naime, u pismu koje je šef čitao, otkriveno je da su neki od učesnika krali iz prodavnice, te da prokomentarišu to.
Profesorka Smilja je prva ustala i počela da se brani, međutim, Lepi Mića ju je prekinuo i nije dozvolio da govori. Kako ni ona nikom ne ostaje dužna, počela je da ga prekida. Uspjela je da iznervira Miću koji je skočio na sto i počeo da je poliva. Smilja se nije bunila. Stajala je u mjestu i dodatno ga provocirala.
– Hajde Mićo, još! Daj još, možeš ti to – govorila je Smilja.
Njene reči su izazvale još veći bijes pa je Mića i dalje polivao a onda su počeli da se vijaju oko stola. Smilja je i dalje provocirala ijrečima.
U jednom trenutku Mića je uhvatio i počeo da je čupa, na šta su Zadrugari reagovali i počeli da ih razdvajaju, a onda je uletjelo i obezbjeđenje. Nakon što se ovaj skandal smirio, našoj proslavljenoj glumici Žiži Stojanović je pozlilo.
Ona je sjela, počela da se trese i plače. Oko nje su se okupili učesnici koji su želeli da joj pomognu. U jednom trenutku, Žiža je uzela bubicu i počela da priziva Policiju.
– Ja ne znam šta je ovo, ovdje će se ljudi ubijaju. Milicija, molim vas. Ovdje Žiža Stojaković, a ovdje se ljudi ubijaju – govorila je glumica plačljivim glasom.





