Ana Bekuta proslavila je juče 58. rođendan, a na kućnu adresu stigli su joj buketi cvjeća od fanova iz svih krajeva svijeta.
Jedna od najboljih pjevačica narodne muzike zahvalila se na poklonima na društvenim mrežama i najavila dva velika koncerta.
– Došao je trenutak kad treba da vam se zahvalim na divnim željama i rođendanskim čestitkama. Zaista ste moj slavljenički dan obojili divnim emocijama. Hvala vam! Vidimo se u 'Centru Sava' 21. i 22. oktobra u 20:00 – napisala je pjevačica u opisu fotografije.
Podsjećamo, Ana je nedavno najavila izlazak novog albuma "Ime sreće“.
![]()







