Pjevačica ucijenila folkera da će ostaviti Igora ako ne snime duet do kraja godine. On je pristao, ali uz jedan uslov – da pjesma bude čist narodnjak. Severina Kojić zaprijetila je svekru Draganu Kojiću Kebi da će ostaviti njegovog sina Igora, saznaje Kurir. Pjevačici je ne želi više da je zovu Kebina snaha ukoliko njih dvoje do kraja godine ne snime duet!Folker je morao da pristane i dogovorili su se da uskoro krenu da realizuju njenu ideju. Međutim, nije ni Keba naivan. Postavio je uslov da pjesma mora da bude u narodnjačkom fazonu!
– Severina obožava pjesme svog svekra, kao i njegov glas. Kojići imaju običaj da se uveče okupe u dnevnoj sobi i svi zapevaju kod kamina. Igor i Keba najčešće sviraju gitaru, a Seve i Olja pjevaju. Upravo zbog toga ona već duži period želi duet s Draganom, i to mu prigovara svaki put kad se vide, dok se on pravda da nema vremena jer često putuje, najviše po Bugarskoj i Makedoniji – otkriva izvor.Pevačica je nedavno smislila strategiju kako da obrlati svekra.
– Slušaj,ili snimamo duet, ili se razvodim od Igora! Treća solucija ne postoji. Ti donosiš odluku, ja više neću da čekam – ucijenila ga je Seve i postigla ono što je željela.
– Važi. Biće do kraja godine, ali samo ako je neki dobar narodnjak – odgovorio joj je Keba, a ona se složila.Oni su već počeli da traže dobar tekst i melodiju. Ne sumnjamo da će ovaj dvojac biti pun pogodak! I Keba i Seve su veliki ljubitelji dueta. Folker je tokom bogate karijere snimio mnogo zajedničkih pesama s kolegama, od kojih su najpoznatije sa Cecom Ražnatović „U snu ljubim“, s Anom Bekutom „Treba vremena“ i sa Sinanom Sakićem „Dvije litre vina“. S druge strane, Seve ima duete sa Sašom Matićem „More tuge“, s Ministarkama „Uno momento“, s Jala Bratom „Otrove“, s Borisom Novkovićem „Ko je kriv“, s Anom Bebić „Italiana“, sa MC Sajsi „Silikoni“, sa Crvenom jabukom „Ti si srce moje“…







