Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Izdvojeno

MORAO SAM SELITI U DRUGI KRAJ STANA ZBOG “HURRICANE”: Tonči Huljić o Eurosongu i Albinom ne ulasku u finale

Odmah smo se vratili strom dobrom turbofolku

Kompozitor Tonči Huljić nakon devet godina prihvatio je poziv u emisiju Aleksandra Stankovića ‘Nedjeljom u 2’

–Mislim da je nacija vrlo brzo isprala suze i već u četvrtak su se okrenuli na Hurricane. Barem su u ulazu do mog cijelu noć ‘navijali’ Hurricane i vratili se dobrom starom turbo folku. MC ovaj, DC onaj… I to je tuklo, tuklo, tuklo, ja sam se morao preseliti u drugi kraj stana. Sutradan se nastavilo. Došla je subota i dogodila se muzika , došle su pjesme.Nitko se poslije toga više nije usuđivao puštati ni MC ovoga, ni Jalu Brata, ni ovoga ni onoga, jer se nešto napokon prosvijetlilo. A to je da na Eurosongu, ako dođeš i kažeš: ‘Vidi, imam pjesmu baš za Euroviziju’, upravo tad je nemaš! Pjesmu za Euroviziju imaš onda kad je ona ekscesna i drugačija- komentirao je.

Pjesmu za Euroviziju nikad, kaže, ne bi rdio po narudžbi Na Eurosongu je, ocijenio je, bilo 40 posto pjesama bilo temeljeno na ‘disco soundu’, uključujući i favoriziranog predstavnika Ujedinjenog Kraljevstva koji od publike nije dobio nijedan bod,e. Za predstavnika Švicarske je, kaže, znao da ne može pobijediti jer ‘je ipak bio prevelik eksces’. Predstavnici Italije i Francuske bili su mu favorit. Siguran je, kaže, da tri prvoplasirane pjesme na Eurosongu ne bi ušle ni na Doru. Sa svojom je muzikom, kaže, htio biti popularan. Na pitanje što donosi popularnost, odgovara:

–Loše je kad povjeruješ u odraz… Veliki broj mojih kolega je povjerovao u svoj odraz u ogledalu. Ja sam to ipak racionalizirao, mislim da sam to dobro kontrolirao. Ne sjećam se da sam ikad ikoga napao, osim ako neko nije napao grubo moju ženu, pa sam se poslije izvinio. Ne možeš cijeli život sa sobom nositi maramicu da brišeš pljuvačku. Ako sam javna osoba, nisam javni zahod‘. Sve ima svoju granicu- kaže.Droge nikada, komentirao je također, nije konzumirao.

-Nisam imao nikakve dodirne tačke sa opijatima. Osim vina, nemam drugi porok-rekao je Huljić.

(Express/ Tportal)

Tagovi: Tonči Huljić
Prethodni članak

HOROR FOTOŠOP: Slavica Ćukteraš se uhvatila za šipku i doživjela napade

Sljedeći članak

ČUVAM JOJ LEĐA, NE DAJ BOŽE DA JE NEKO PIPNE: Kija Kockar je uz mamu Nadicu

Povezani članci

Seka Aleksić u kupaćem privukla sve poglede: Pokazala vitkiju figuru i izazvala lavinu komentara (FOTO)

Malo tko zna da je Doris Dragović starija od muža: Vjenčali su se 1990., ona je imala 29 godina, a on samo…

Još jedan pjevač izgubio je brata u prometnoj nesreći: Ista sudbina ga pogodila kao i Lazića

Time Out Band objavio novu pjesmu “Tugo dobar dan”: Pojasnili i kako su dobili ime?

NAJNOVIJE

Aneli Ahmić nakon osvojenog drugog mjesta: “Osjećam se kao moralna pobjednica…”

Stanija odnijela 100.000 eura: “Ovo je melem za moje rane!”

Staniju nakon finala čeka auto od 200.000 eura: Na Mercedesu ispisano njeno ime, a kad vidite tko ga poklanja šokirat ćete se!

Durdžići stigli na finale Elite: “Voljeli bismo da se Asmin pomiri sa Stanijom!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo