Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Zanimljivosti

NEMA KOJEM KRIMINALCU 90-IH NISAM PJEVALA: Krila je muža od javnosti, doživjela je veliki gubitak

Nikad se nisam plašila žestokih momaka jer sam znala da se postavim jer sam i odrasla u Beogradu. Umijem da gledam svoja posla i da radim odlično ono zbog čega sam se tu i zatekla

Vanesa Šokčić uživala je popularnost širom regiona devedesetih godina prošlog stoljeća, kad su se njene pjesme vrtjele na radiostanicama i televizijskim kanalima.

Ne postoji kriminalna grupa u Beogradu kojoj nisam pjevala i nemam problem to da kažem. Nikad se nisam plašila žestokih momaka jer sam znala da se postavim jer sam i odrasla u Beogradu. Umijem da gledam svoja posla i da radim odlično ono zbog čega sam se tu i zatekla. Moje je samo da pjevam i da budem raspoložena. Uvijek sam bila ortak i brat, a i nikad nisam bila sama na nastupu. Od početka moje karijere moj otac je išao sa mnom na nastupe, a onda ga je zamijenio moj muž, sa kojim sam već 19 godina – kazala je jednom prilikom za medije, dok supruga dugo nije pokazivala u javnosti, ali smo naposljetku imali prilike da vidimo kako izgleda.

Vanesa se i danas bavi muzikom, dok posljednjih godina nemamo prilike da je vidimo u onolikoj mjeri kako je to bilo nekada. Nije se mnogo promijenila, pa je i dalje krasi ljepota.

Šokčićeva je nedavno doživjela veliki gubitak, kada je preminuo njen kolega i veliki prijatelj Džej Ramadanovski, za kog je bila jako vezana.

 

– On je čovjek koji je spajao nespojivo. Mnogo toga postoji što samo nas dvoje znamo, to će ostati tako. Druženje sa njim je uvijek bilo jako lijepo. Pazio se korone posljednjih dana, baš se pazio, svi znaju da je imao problema sa srcem… Otišao je jer je njegovo srce prestalo da kuca baš onda kad je želio, u nedielju – kazala je u decembru mjesecu, malo poslije smrti folkera.

 

 

Tagovi: Vanesa Šokčić
Prethodni članak

CRNOGORSKA SNAHA U PODGORICI: Sarajka Meliha predstavlja svoje art fotografije

Sljedeći članak

JELENA KARLEUŠA SE VAKCINISALA U ŠOPING-CENTRU: Došla sva u bijelom, otkrila kako se osjeća, a evo koju vakcinu je primila

Povezani članci

Seka Aleksić u kupaćem privukla sve poglede: Pokazala vitkiju figuru i izazvala lavinu komentara (FOTO)

Malo tko zna da je Doris Dragović starija od muža: Vjenčali su se 1990., ona je imala 29 godina, a on samo…

Još jedan pjevač izgubio je brata u prometnoj nesreći: Ista sudbina ga pogodila kao i Lazića

Time Out Band objavio novu pjesmu “Tugo dobar dan”: Pojasnili i kako su dobili ime?

NAJNOVIJE

Aneli Ahmić nakon osvojenog drugog mjesta: “Osjećam se kao moralna pobjednica…”

Stanija odnijela 100.000 eura: “Ovo je melem za moje rane!”

Staniju nakon finala čeka auto od 200.000 eura: Na Mercedesu ispisano njeno ime, a kad vidite tko ga poklanja šokirat ćete se!

Durdžići stigli na finale Elite: “Voljeli bismo da se Asmin pomiri sa Stanijom!”

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo