Mia Borisavljević i Bojan Grujić važe za jedan od najljepših parova sa domaće estradne scene, a pjevačica za otkriva zanimljive detalje njihovog prvog susreta, za koji je glavni krivac posao kojim se oboje bave. Iako je Mia u blagoslovenom stanju, pjevačica još uvijek ne želi da govori o tome u javnosti.
-Prerano je da pričam na tu temu, hvala na razumjevanju– rekla je Mia i nastavila o prvom susretu sa Bojanom.
-Bojan i ja smo se upoznali na jednom mom nastupu u Beogradu. Došao je da čuje kako zvuči moja svirka jer je trebalo ubrzo da počne da nastupa sa mnom po preporuci mojih muzičara. Prva rečenica koju sam mu tada uputila bila je: Au, čovječe, koliki si, izgledaš kao obezbjeđenje, nemoj više da rasteš– nasmejano kaže Mia, koja je izgleda pravi dokaz kada ljudi kažu da nas uvijek snađe ono što ne želimo.
-Ubrzo su se pojavile prve simpatije sa obje strane, ali smo to oboje krili. Najviše zbog posla! Tačnije, nisam sebi htjela da priznam da mi se desilo upravo ono za šta sam tvrdila da nikad neće. To je da pomješam ljubav i posao! Međutim, razum se tu ništa ne pita. Dugo smo se odupirali našoj ljubavi, ali je privlačnost bila fatalna– iskreno kaže Mia, i dodaje da je odluka o zajedničkom životu u stvari bila spontana, koja se i pokazala kao dobar potez.
-Dosta vremena provodimo zajedno na putovanjima i u Beogradu. Bilo nam je sve teže da se razdvojimo čak i na par dana. Tako da nije bilo nikakvih usmenih dogovora o zajedničkom životu, to se samo od sebe dogodilo-
Mia i Bojan važe za par koji ne voli monotoniju i učestalost, a budući da njih dvoje imaju mnoštvo zajedničkih stvari, pjevačica ističe da je to, prije svega, vaspitanje koje nose iz porodice, kao i pogled na budućnost. Pjevačica ne krije da je Bojan najviše kupio svojom dobrotom i posvećenošću porodici.
–Bojan je jako odgovoran čovjek na kojeg možete da se oslonite. Sa njim znam, kad se nešto dogovorim, da je to tako. Vrlo je privržen porodici, jako emotivan, ali i impulsivan. On je kreativan i tajanstven, što ga čini jako zanimljivom ličnošću. Volimo provod i društvo, da putujemo i da planiramo dosta unaprijed. Imamo previše toga zajedničkog. Najveća vrlina je što je dobar čovjek, a mana mu je što je lijen. Nekad mu treba bager da sprovede neku ideju-nasmijano će Mia.