Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Intervju

Edin Kalimero pred snimanje prve emisije za TV Alfa KURVE SU PROPJEVALE, A PJEVAČICE SE PROKURVALE!

Imitator Edin Aladžuz Kalimero od septembra počinje raditi svoju emisiju na TV Alfa. Vrlo lako se dogovorio sa rukovodstvom te TV kuće, kao i sa urednicom Selmom Mujić. Misli da će biti jedna od najgledanijih emisija na našim prostorima.

– S obzirom na moj oštar jezik „letit će perje“. Nažalost, koncept vam ne mgu otkriti sve do prve emisije. To neka sada ostane tajna. Znate da se danas sve krade, a pogotovo kod nas – počeo je priču za „Express“ Edin Kalimero.

– Tačno je da sam radio  na nekoliko TV i radio kuća. Odlučio sam se za to, jer u Bosni nema ni jednog kvalitetnog talk showa niti harizmatičnog novinara ili voditelja koji bi predstavio naše bh. umjetnike, sportiste, političare, kao i javne ličnosti na neki zanimljiv način. Sve je nešto mlako, ljigavo i bez ikakve spontanosti. Bavim se  već 12 godina tarotom i numerologijom – kazao je ovaj sarajevski imitator.

Kalimero ima svoju agenciju. Ali ipak estrada i TV su nešto gdje je on jednostavno pronašao sebe. On je takav. Nije  oštar već je samo iskren. No, našim ljudima ne odgovara kada se istina kaže u oči.

– Jezik me nikada nije koštao, ali neke pjevačice mi jesu zamjerile kada su slušale intervju ili ga čitale. Međutim vrlo brzo su shvatile da ja nisam maliciozan niti imam zle namjere prema bilo kome. Što se tiče ovih nekih „nus pojava“ na sceni meni je muka. Dj, Mc. klinac palac su sada vladari scene. Kurve su propjevale, a pjevačice se prokurvale. Očito neka čudna rotacija se dešava. Jako je malo kvaliteta, cijene su spale, a bosanski pjevači su u zapećku. Nama je slađe tuđe gov.o od naše torte – brutalno iskreno će on.

Misli da je prostitutkama mjesto u izlogu i na šahtu. Nije protivnik silikona i korekcija, ako je to u nekim normalnim granicama. I sam je uradio nekoliko korekcija, ali ne liči na „prepariranu kravu“. Nije problem silikon, dodao je, već mentalni sklop osoba koje to forsiraju.

On je  po povratku iz Švedske odradio mini seriju nastupa po Bosni sa Zehrom Bajraktarević, gdje ga je publika odlično prihvatila.

– Opustio sam se i uživao. Nikada nisam imao prijetnje. Bilo je nekih komentara sa lažnih profila. Ali ja zaista nemam vremena niti da ih čitam niti da se brinem. Gradsko sam dijete i svi znaju ko sam i gdje sam. Ne glumim ludilo, imam obezbjeđenje na nastupima i nekim bitnim dešavanjima, ali ne iz straha već samo da na miru radim svoj posao. Ljudi mi priđu na ulici u pošti, prodavnici slikaju se sa mnom i pričaju – kazao je Aladžuz.

Žensku odjeću je svojevremeno oblačio samo za nastupe. On je prvi iz BiH koji je to uradio, bez ikakvih tajni i spletki.

 

Sada su mu smiješni ovi što imaju bradu i suknju, lažno cvijeće i momke. On je samo radio svoj posao i uživao u tome. Nije manipulisao publikom i hvatao na patetiku.

 

 

Prethodni članak

Zabavljao društvo pjesmom KOKE SA HARIJEM „ZAGLAVIO“ U KAFANI“

Sljedeći članak

Voditeljica Hayat tv-a sa suprugom odmara u Turskoj HANA ESTETIKOM DOTJERALA STRAŠNJICU?

Povezani članci

Godinama pjevala sa Merlinom, Čoli napisala najveći hit: Maya Sar prvi put otkrila pravu istinu o muzičarima

Ceca Kitić prestala da pije, pa progovorila o dugovima, suđenju i smrtnom slučaju

Jelena Rozga odgovorila na najveći trač o sebi: “Svašta se pričalo o meni, slaba sam na njih”

Majka brani Priju: “Morala je napustiti srednju školu iako je željela da je završi”

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Kulminacija napetosti između Kije Kockar i Anabele: Pravi kaos tek slijedi…

Pjevačica se udala za 41 godinu starijeg, a on sada doživio moždani: Životno je ugrožen!

Otmica Josipa Čolića: Tri pjesme, tri lica i zvuk koji se ne uklapa ni u jedan kalup

Jeste li primijetili da je Sneki stavila velike silikone? U emisiju došla bez brusa…(FOTO)

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo