Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
No Result
View All Result
Express
No Result
View All Result
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo
Početna Dijaspora

STEFAN ŽIVOJINOVIĆ O LEPOJ BRENI: Plašim se mame, uvijek je u pravu!

 Stefan Živojinović priznao je da se plaši svoje majke Lepe Brene. Sin najveće jugoslovenske zvijezde, koji je nedavno krenuo njenim muzičkim stopama i snimio debi pjesmu, najviše zazire od njenih kritika.

-Šta god da radite u životu, ako roditelji nisu tu da vas podrže, stvarno je teško. Divim se takvim ljudima koji su sami, bez ičije pomoći izgradili, postigli i stvorili nešto. Meni su mama i tata zaista mnogo pomogli u svemu i hvala im do neba na tome. Mislim da je kritika neke stručne osobe nešto najbolje za svaku osobu i neophodna je da bi čovjek napredovao u svojoj profesiji. Moja sreća je što imam jednog od najvećih stručnjaka za taj posao pored sebe. Ponekad je se uplašim, strahujem kako će reagovati i šta će reći za neke moje ideje ili postignuti rezultat. Ali to je dobro – kaže Stefan.Živojinović dodaje da njegova majka nikad ne griješi.

–Imam ogromno strahopoštovanje prema majčinim rezultatima i mnogo mi je drago što je uvijek tu da me posavjetuje, pomogne mi i usmjeri me kako treba da radim. Bar se tako dosad pokazalo i ona nikada nije omašila – rekao je Brenin i Bobin stariji sin, koji odnedavno promoviše svoju prvu pjesmu „Druga liga“.

 

Prethodni članak

Glumica Amila Terzimehić otvara Sarajevo Film Festival u petak

Sljedeći članak

POZDRAV IZ BAZENA Od ove Karleušine fotke zavrtjeće vam se u glavi!

Povezani članci

Halid Bešlić zapjevao najskuplju pjesmu pred Osmanom Džihom u Istanbulu: Moju bi želju…

Emocije na stotu: Josipa Lisac je držala fige našoj seks bombi s početka devedesetih!

NIJEMAC, A NAŠ: Matijas Šmit obradovao Teu Tairović

DIJASPORA ČEKA S NESTRPLJENJEM: Đuro Palica dolazi u Frankfurt

Please login to join discussion

NAJNOVIJE

Sa tribina u Seattlu javio se i Haris Berković: Vidno raspoložen slavio pobjedu…

Par iz MasterChefa poslao snažnu poruku usred navijačke euforije: “Ono što nas povezuje uvijek je bilo jače…”

Boban Rajović oglasio se iz Seattlea, njegov dolazak oduševio je fanove Zmajeva!

Tko je mladić koji je ispisao povijest Zmajeva? Jednim potezom postao je junak navijača…

  • Impressum
  • Kontakt
  • Oglašavanje
COPYRIGHT 2025. AVAZ ROTO PRESS D.O.O. Sva prava pridržana.

Magazin "Express" je upisan u evidenciju javnih glasila u Uredu za informiranje Vlade FBiH br. 04-40-91/01 pod brojem 1017. od 19. 06. 2001. godine.

No Result
View All Result
  • Najnovije
  • Vijesti
  • Rijaliti
  • Skandal
  • Ljepotice
  • Dijaspora
  • Svijet
  • Zanimljivosti
  • Intervju
  • Paparazzo